Gwiazdy w 9.odcinku TTBZ Joanna Moro jako Adriano Celentano w 9. odcinku TTBZ Kamil Bijoś jako John Newman w 9. odcinku TTBZ Olga Szomańska jako Mary J. Blige w 9. odcinku TTBZ Mateusz Banasiuk jako Jason Donovan w 9. odcinku TTBZ
Gwiazdy w 9.odcinku TTBZ
mat. prasowe
1/10
Gwiazdy w 9.odcinku TTBZ
mat. prasowe

Za nami 9. odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Jak co tydzień, gwiazdy zaprezentowały spektakularne metamorfozy i świetne wykonania piosenek. Jako pierwsza na scenie wystąpiła Joanna Moro, która wcieliła się we włoskiego piosenkarza Adriano Celentano. Jury było zachwycone.

Doskonale zrobiona postać, oddałaś to cudowne znudzenie z referencji, ten rodzaj ruchu, tę nonszalancję Adriano Celentano, w którego się wcieliłaś doskonale. Rewelacja, fajny początek programu prawda?- komentował Bartek Kasprzykowski.

A za kogo przebrali się pozostali uczestnicy programu TTBZ i kto wygrał 9. odcinek wielkiego hitu Polsatu? Odpowiedź znajdziecie w naszej fotogalerii! Zobaczcie sami!

 

Zobacz także: Gdzie imprezuje ekipa show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Mateusz Banasiuk zdradził całą prawdę! WIDEO

 

2/10
Joanna Moro jako Adriano Celentano w 9. odcinku TTBZ
mat. prasowe

Joanna Moro wykonała utwór Adriano Celentano "Azzurro".

3/10
Kamil Bijoś jako John Newman w 9. odcinku TTBZ
mat. prasowe

Kamil Bjioś jako John Newman w piosence "Love Me Again". Jak jury oceniło występ piosenkarza, który niestety zmagał się z chorobą?

Kamil Ty zawsze musisz śpiewać chory, bo jest taki czad naprawdę, w życiu bym nie powiedziała, że masz naprawdę dzisiaj jakąś niemoc. Jesteś mega dzielnym pacjentem. Mam wrażenie, że wokalnie to była dla ciebie bułka z masłem, chociaż to bardzo trudna piosenka- powiedziała Katarzyna Skrzynecka.

 

 

4/10
Olga Szomańska jako Mary J. Blige w 9. odcinku TTBZ
mat. prasowe

Mary J. Blige? Nie to Olga Szomańska, która wcieliła się w postać piosenkarki i zachwyciła swoim wykonaniem utworu " Family Affair".

Jaka ty jesteś utalentowana, to jest po prostu niemożliwe. Oglądać cię w tych różnych wcieleniach to jest… ja w ogóle nie pamiętam jak ty wyglądasz. Jesteś tak bardzo postacią, w którą wchodzisz i tak głęboko wchodzisz w tę postać, że to jest nie do uwierzenia, że można się tak dalece przemienić w kogoś innego - oceniła Małgorzata Walewska.

5/10
Mateusz Banasiuk jako Jason Donovan w 9. odcinku TTBZ
mat. prasowe

Mateusz Banasiuk wcielił się w Jasona Donovana w „Sealed With a Kiss”. Jak oceniło go jury?

Bardzo trudno jest walczyć ze stereotypem, a tu wszystko jest stereotypem, a Ty w to wchodzisz i bardzo przyzwoicie próbujesz zrobić z tego interesującą opowieść – jest tam kawałek ciebie. Znaleźć w tym siebie to jest duża sztuka, a tobie się to udało - mówił Paweł Królikowski.

 

6/10
Radosław Pazura jako David Gahan w 9. odcinku TTBZ
mat. prasowe

Radosław Pazura zmienił się Davida Gahana z Depeche Mode. Jego występ docenił Bartek Kasprzykowski.

 

Jestem wkręcony mocno w temat, w przeciwieństwie do ciebie, który poznałeś teraz Depeche Mode i tę postać, ja się na niej wychowywałem. Dla mnie to była po prostu czysta przyjemność, czerpać radość z tego, że Dave teraz tutaj dla mnie zaśpiewał, był obok tak blisko, także Dave piona naprawdę- ocenił Kasprzykowski.

7/10
Olga Borys jako Bob Geldof w 9. odcinku TTBZ
mat. prasowe

Olga Borys jako Bob Geldof z The Boomtown Rats” w utworze „I Don’t Like Mondays”. Aktorka świetnie sobie poradziła!

 

Ta charakteryzacja pozbawia cię mimiki, widzę. Kochana to jest nieprawdopodobne, jak ty będąc kobietą z tak nieprawdopodobną urodą, wrażliwością potrafisz być takim fantastycznym facetem. Bo to jest któreś z kolei twoje męskie wcielenie, znakomita jesteś postaciowo. Bardzo ci gratuluję, jesteś wspaniała i uwielbiam cię- mówiła Małgorzata Walewska.

8/10
Maria Tyszkiewicz jako Alicja Majewska w 9. odcinku TTBZ
mat. prasowe

Maria Tyszkiewicz wykonała piosenkę "Odkryjemy miłość nieznaną" z repertuaru Alicji Majewskiej. Jury zachwycone! Nie obyło się bez owacji na stojąco a na scenie pojawiła się sama Alicja Majewska.

 

Piosenki Włodzimierza Korcza, ich się łatwo słucha, ale wcale nie są łatwe do zaśpiewania i trudne do nauczenia (…). Ja panią obserwuję od paru odcinków i bardzo pani gratuluję. Jest pani znakomitą artystką- Alicja Majewska oceniła Marię Tyszkiewicz.

 

 

 

 

9/10
Michał Rudaś jako James Arthur w 9. odcinku TTBZ
mat. prasowe

Michał Rudaś zaśpiewał wielki hit Jamesa Arthura „Impossible”.

 

Michał ja jestem zaszczycony tym, że mogę siedzieć, kiedy ty śpiewasz. Kiedy ty wydobywasz z siebie swoją duszę, pokazujesz nam swój talent, ten świat, w który ty wszedłeś z tą swoją klasą, spokojem, talentem, rozwagą, ale i taką nieśmiałością artysty i niepewnością dotyku jest dla mnie tak urzekający, że nie wiem, jak ci podziękować za ten występ. Dziękuję ci pięknie- mówił po występie Paweł Królikowski.

10/10
Maria Tyszkiewicz wygrała 9. odcinek TTBZ
mat. prasowe

9. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrała Maria Tyszkiewicz, która swoją wygraną przekazała cierpiącej naj odkleszczowe zapalenie opon mózgowych Ewie Grabarczyk, podopiecznej Fundacji Dum Spiro Spero.

Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo