Czubaszek o ciężarnej Kasi Cichopek
AKPA
Newsy

Czubaszek zawiedziona ciężarną Cichopek: Popełniła wielki błąd

Co tym razem nie spodobało się felietonistce?

Druga ciąża Kasi Cichopek wzbudza coraz więcej emocji. Aktorka pomimo ciąży nie zwolniła tempa życia i nadal pracuje na planie swojego serialu, a także jeździ po Polsce z warsztatami dla młodych mama "Mamy sexi mamy", które okazały się olbrzymim sukcesem. Zobacz: "Frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania"

Tydzień temu w "Pytani na śniadanie" Maria Czubaszek wypowiedziała się lekko kąśliwie na temat gwiazd chwalących się i zarabiających na ciążowych brzuszkach i dzieciach (zobacz). Wczoraj satyryczka ponownie zabrała głos w tej sprawie. Tym razem jednak swoje słowa odniosła bezpośrednio do Cichopek, mówią, że źle zrobiła, iż ujawniła płeć dziecka.

- Kasia Cichopek, którą bardzo lubię popełniła wielki błąd. Bo gdyby nie wypaplała, że to będzie dziewczynka, to byłoby podobnie jak z Kate. Cały świat by zagryzał palce, a już nie mówię o Polsce. Czy będzie chłopiec czy dziewczynka, zakłady by były. Sprzedawali by stroiki dla chłopców i dziewczynek. Ona wypaplała. Nie ma tej ciekawości - powiedziała Czubaszek.


Zgadzacie się z panią Marią. Ciąża Kasi Cichopek wywołuje aż tyle emocji?

Zobacz: Czubaszek została zmuszona do operacji plastycznej

Maria Czubaszek w obiektywie "Vivy!":

Czubaszek krytykuje gwiazdy lansujące się na dzieciach
Viva/ONS/AKPA
Newsy
Czubaszek o ciężarnych gwiazdach: Muszą się czegoś złapać, bo ról nie ma
Oberwało się Musze, Cichopek i Sosze

Maria Czubaszek znana jest z dość kontrowersyjnych wypowiedzi na różnorakie tematy. Felietonistka zabierała już głos w sprawach aborcji czy eutanazji. Dziś w "Pytaniu na śniadanie" satyryczka skomentowała popularne dość w show-biznesie zjawisko gwiazd, które promują się na ciąży i dzieciach. Zobacz: Szok! Czubaszek dwa razy usunęła ciążę Aktualnie mamy prawdziwy baby boom wśród znanych postaci. Gwiazdy i celebrytki podczas ciąży nie siedzą w domach, tylko z ochotą pokazują zaokrąglone brzuszki na czerwonych dywanach. Czubaszek zauważa, że część z nich z braku zainteresowania ze strony mediów specjalnie eksponuje swój stan, a nawet na nim zarabia . - Było ich bardzo dużo w telewizji a potem niby taka cisza i raptem jest temat. Jest ciąża, pięknie wygląda. Na szczęście udało im się wrócić do figury po. Ale im więcej zaokrąglony brzuszek tym piękniej. No a potem jest jakiś temat. Można się czegoś złapać, bo ról nie ma i innych takich propozycji. Można i na tym zarobić. Ja myślę, że się dopiero otwierają możliwości, gdy jest dziecko. Mówiąc poważnie ja uważam, że nie ma w tym nic złego, ale jeżeli dziecko zaczyna być głównym tematem, to coś zaczyna być nie tak. Taką gwiazdę czy celebrytkę powinno to zaniepokoić. Można powiedzieć, że to dziecko w jakimś sensie pracuje - stwierdziła felietonistka. Zgadzacie się z Maria Czubaszek. Macie już dość wszechobecnej Anny Muchy czy Kasi Cichopek , o których głównie pisze się i mówi za sprawą ich drugich ciąż? Maria Czubaszek w sesji dla "Vivy!":

Kasia Cichopek o ciąży
ONS
Newsy
Cichopek o zarabianiu na ciąży: Pracuję na przyszłość swoich dzieci
Gwiazda odpiera ataki kolorowej prasy

Ostatnio w mediach pojawiło się wiele negatywnych komentarzy odnośnie gwiazd, które zarabiają na ciąży i swoich dzieciach . Dzisiaj znane mamy niemal do dziewiątego miesiąca są aktywne zawodowo i bywają na salonach. Swojego stanu nie traktują jak chorobę, tylko normalny stan rzeczy. Zobacz: Czubaszek o ciężarnych gwiazdach: Muszą się czegoś złapać, bo ról nie ma W najnowszym "Show" do tych zarzutów odniosła się Kasia Cichopek . - Co to znaczy lansować się na ciąży?! Przecież to dziecko jest w nas, nie możemy go zostawić w domu. Gdy gdzieś wychodzimy, ono jest z nami w środku. Przecież nie angażuję synka w swoją pracę, nie prowadzam go po imprezach. I ja, i inne koleżanki mamy jednak różne zobowiązania zawodowe. Musimy wychodzić. A że z brzuszkiem? Inaczej się nie da - powiedziała gwiazda "M jak miłość". Serialowa aktorka przyznała się również otwarcie, że zarabia na obecnym stanie i się tego nie wstydzi: - Dlaczego nie?! Cały projekt "Mamy sexy mamy" jest oparty na ciąży i macierzyństwie. Gdyby nie moja ciąża, tych projektów by nie było. Oczywiście wiążą się z tym cele społeczne, ale nie ukrywajmy - zarabianie również. Ja też pracuję na przyszłość swoich dzieci i jest to dla mnie bardzo ważne. Są mamy, które zaczynają projektować ubranka czy dziecięce gadżety. Co jest w tym złego? One wychodzą na przeciw potrzebom innych mam, spełniają je. Do wszystkiego można się przyczepić... Warto dodać, że działania Kasi Cichopek odnoszą spore sukcesy, a jej wykłady przyciągają tłumy młodych mam. Zobacz: "Frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania" Cichopek eksponuje duży ciążowy brzuszek za kulisami sesji:

Woźniak krytykuje mamy celebrytki
ONS
Newsy
Woźniak: Moje dziewczynki nie wiedzą, co to poczucie niedosytu
Aktorka ostro krytykuje mamy celebrytki

W tym roku show-biznes przeżył prawdziwy baby boom. Najpopularniejsze i najbardziej lubiane gwiazdy zostały mamami. Znane mamy w stanie błogosławionym udowadniały, że ciąża to nie choroba i często do 9 miesiąca były aktywne zawodowa, a po dwóch tygodniach od narodzenia dziecka brylowały już na czerwonym dywanie. Takie zachowania wiele razy były już publicznie krytykowane. W rozmowie z "Faktem" swoje przemyślenia w tym temacie postanowiła powiedzieć Aleksandra Woźniak , mama dwóch córek. Zobacz: Czubaszek zawiedziona ciężarną Cichopek: Popełniła wielki błąd - Jak moje dziewczynki się urodziły, siedziałam z nimi w domu przez prawie dwa lata. Później, gdy już wróciłam do życia zawodowego, praktycznie ograniczyłam je do minimum, by mieć jak najwięcej czasu dla dzieci. Moje dziewczynki nie wiedzą, co to poczucie niedosytu mamy czy wieczna za nią tęsknota - wyznała Woźniak. Aktorka nie popiera również szybkich powrotów do pracy po ciąży. - Powiem szczerze, że jak słyszę o mamach, które wróciły na plan zdjęciowy po miesiącu od porodu i tak naprawdę mają niewiele czasu dla swoich dzieci, a później zabierają się za pisanie książek o macierzyństwie, to średnio mnie to przekonuje. Ale to oczywiście tylko moje zdanie. Woźniak wyznała, że wzorem Kasi Cichopek może niedługo wyda książkę o wychowaniu dzieci, która jej zdaniem będzie bardziej zgodna z rzeczywistością, niż to co obecnie proponują nam tak zwane "sexy mamy" - Może wreszcie się zmobilizuję i kiedyś dokończę książkę o dzieciach, którą jakiś czas temu zaczęłam. Wychowywałam córki przez wiele lat sama, więc rzeczywiście mam coś na ten temat do powiedzenia. Zgadzacie się z gwiazdą? Młode mamy powinny pierwsze miesiące po narodzinach dziecka spędzać jak najdłużej ze swoim maluszkiem? Anna Mucha...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner