Czubaszek o ciężarnej Kasi Cichopek
AKPA

Czubaszek zawiedziona ciężarną Cichopek: Popełniła wielki błąd

Czubaszek o ciężarnej Kasi Cichopek
AKPA

Druga ciąża Kasi Cichopek wzbudza coraz więcej emocji. Aktorka pomimo ciąży nie zwolniła tempa życia i nadal pracuje na planie swojego serialu, a także jeździ po Polsce z warsztatami dla młodych mama "Mamy sexi mamy", które okazały się olbrzymim sukcesem. Zobacz: "Frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania"

Tydzień temu w "Pytani na śniadanie" Maria Czubaszek wypowiedziała się lekko kąśliwie na temat gwiazd chwalących się i zarabiających na ciążowych brzuszkach i dzieciach (zobacz). Wczoraj satyryczka ponownie zabrała głos w tej sprawie. Tym razem jednak swoje słowa odniosła bezpośrednio do Cichopek, mówią, że źle zrobiła, iż ujawniła płeć dziecka.

- Kasia Cichopek, którą bardzo lubię popełniła wielki błąd. Bo gdyby nie wypaplała, że to będzie dziewczynka, to byłoby podobnie jak z Kate. Cały świat by zagryzał palce, a już nie mówię o Polsce. Czy będzie chłopiec czy dziewczynka, zakłady by były. Sprzedawali by stroiki dla chłopców i dziewczynek. Ona wypaplała. Nie ma tej ciekawości - powiedziała Czubaszek.


Zgadzacie się z panią Marią. Ciąża Kasi Cichopek wywołuje aż tyle emocji?

Zobacz: Czubaszek została zmuszona do operacji plastycznej

Maria Czubaszek w obiektywie "Vivy!":

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40