Margaret skopiowała projekty znanej marki

Margaret kilka miesięcy temu ukończyła studia na kierunku "Projektowanie ubioru" i czas, którego nie spędza na koncertowaniu i nagrywaniu poświęca właśnie na tworzenie własnej kolekcji. Jak się okazuje  niedługo na rynku pojawi się seria koszulek projektu wokalistki w jednej z popularnych sieciówek.

Marka modowa Shameless, która słynie z tego, że sprzedaje T-shirty z ciekawymi napisami, wydała wczoraj na Facebooku oświadczenie, z którego wynika, że Margaret skopiowała ich pomysł na biznes, o czym dowiedzieli się zupełnie przez przypadek. Na portalu społecznościowym możemy przeczytać m.in. że pomysłodawcy koszulek mają żal do artystki, że promowała ich markę, a teraz sama robi coś bardzo podobnego:

Dziś dostaliśmy przeciek od naszych bezwstydnych tajniaków, że Margaret wypuszcza niebawem swoją autorską kolekcję dla jednej z sieciówek... Szkoda tylko, że przez ostatnie dwa lata dostawała od nas shameless paczki, chodziła w naszych koszulkach, a dziś stworzyła kolekcję która prawie nie różni się niczym od naszych T-shirtów... WSTYD!

Zastanawiamy się tylko nad tym, czy rzeczywiście ten wzór jest aż tak niepowtarzalny? I czy Margaret odważyłaby się na kopiowanie? Co Wy na to?

 

Dziś dostaliśmy przeciek od naszych bezwstydnych tajniaków, że Margaret wypuszcza niebawem swoją autorską kolekcję dla...

Posted by Shameless on 8 lipca 2015 

 Więcej na temat Margaret