Margaret w białej sukience i kurtce pod studiem TVP

Margaret z "Voice of Poland" schudła jeszcze bardziej? Fani: "Jesteś zmęczona, co ty taka chuda?"

Margaret w białej sukience i kurtce pod studiem TVP

Margaret pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem, na którym widzimy jej nowy tatuaż - to spora meduza na przedramieniu - dzieło jednego z najpopularniejszych tatuażystów w Warszawie. Jednak to wcale nie nowy tatuaż wzbudził największe zainteresowanie wśród obserwatorów piosenkarki, a sama Margaret - jej zmęczona twarz i bardzo szczupła sylwetka. Niektórzy fani zasugerowali nawet, że piosenkarka jest zbyt chuda i nie wygląda zdrowo...

Wygląda jakby była chora.

Bez makijażu jesteś bardzo ładna, ale widać że jesteś zmęczona 😞 odpocznij ❤️

Co ty taka chuda?

Wiele osób stanęło w opozycji i zaczęło bronić Margaret - uważają oni, że Margaret wygląda pięknie, a makijaż nie jest jej potrzebny, ponieważ jej siłą jest naturalność:

Jak każda z nas w domu bez makijażu!

Ej lubię Cię taką natural. Sztos.

Chciałabym być tak piękna bez makijażu🔥 wyglądasz ślicznie - piszą zachwyceni fani.

Głos zabrała również sama Marcelina Zawadzka, która stanęła w obronie Margaret. Dziewczyny znają się z "Voice of Poland":

Czy to zawsze trzeba mieć tonę makijażu, aby zdjęcie nadawało się na Insta?! Jesteś piękna zawsze i cieszę się, żee tak się też czujesz - zabrała głos Marcelina Zawadzka.

Zobacz także: Bez Margaret! Oto nowi jurorzy w "The Voice”! Tabloid opublikował nazwiska gwiazd

To właśnie to zdjęcie Margaret udostępnione na Instagramie wzburzyło fanów. A wy uważacie, że Margaret wygląda dobrze? Czy jednak powinna przytyć kilka kilogramów?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Jak wam się podoba nowy tatuaż Margaret?

Margaret schudła jeszcze bardziej. Fani: "Wyglądasz na wyniszczoną!"
Instagram/Margaret

Przypomnijmy, że już od jakiegoś czasu fani martwią się o Margaret. Margaret w marcu tego roku wrzuciła na Instagram wideo, w którym namawiała do wsparcia fundacji Rak’n’Roll. Fani, oglądając wideo z Margaret, pytali już wtedy z zaniepokojeniem, czy wszystko jest z nią w porządku.

Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie – kategoryczna i natychmiastowa przerwa od obowiązków zawodowych - zdradziła wówczas w swoim oświadczeniu Margaret.

Margaret schudła jeszcze bardziej. Fani: "Wyglądasz na wyniszczoną!"
Instagram/Margaret

 

Więcej na temat Margaret
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43