Party Stories
Margaret wystąpi na dużym festiwalu w Niemczech
ONS
Newsy

Margaret gwiazdą na zagranicznym festiwalu

Na jednej scenie obok światowych gwiazd

Polscy fani muzyki pop doczekali się w końcu w naszym kraju piosenkarki, której przeboje mają szansę zaistnieć na rynkach zagranicznych. Mowa oczywiście o Margaret i jej konsekwentnej pracy nad sukcesem w Europie. Przypomnijmy: Tak wygląda europejska kariera Margaret od kulis

Dzisiaj Margaret wystąpi na festiwalu Top of The Top 2013 w Sopocie, a dokładnie tydzień później zagości na scenie dużej imprezy muzycznej w Berlinie "Stars for Free 2013" organizowanej przez popularną stację radiową RTL Radio.

Polska piosenkarka wystąpi obok takich gwiazd jak popularny zespół The Wanted czy Arash - nie zabraknie również lokalnych, niemieckich wykonawców, którzy święcą obecnie triumfy u naszych sąsiadów - m.in. Sascha Grammel czy Lukas Graham. Trzeba przyznać, że koncert z takimi nazwiskami to duża nobilitacja dla Margaret i kolejny krok w budowaniu dużej kariery w Niemczech.

Myślicie, że uda się jej tam zostać prawdziwą gwiazdą?

Zobacz: Śliczna Margaret na konferencji w Sopocie


 

Zobacz też fotorelację z zamkniętego koncertu Margaret w Warszawie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Margaret na konferencji Sopot Top of the Top 2013
Akpa
Newsy
Słodka Margaret na konferencji festiwalu. Co szykuje na występ?
Będzie show. Zobacz nasze wideo

Sopot po raz drugi w tym roku będzie muzyczną stolicą Polski. W czerwcu odbywał się tam festiwal Top Trendy, a w ten weekend startuje impreza Top of the Top 2013. Przypomnijmy: Gwiazdy podczas konferencji Sopot Top of the Top Festival 2013 W sobotę jedną z gwiazd występujących w Operze Leśnej będzie Margaret . Młoda wokalistka na konferencji prasowej zaprezentowała się w ślicznej limonkowej sukience od Violi Piekut , do której dobrała buty na grubym obcasie. Co zaprezentuje jutro w Sopocie? W rozmowie z AfterParty.pl Margaret zdradziła, że wykona medley swoich singli Thank You Very Much i Tell Me How Are Ya. Zobacz: Co Honey pokaże na Top of the Top Festival? Zobaczcie zdjęcia Margaret i nasze video: Zobacz też pozostałe gwiazdy Sopot Top of the Top 2013:

Margaret o zagranicznej karierze
Newsy
Margaret chce podbić świat: Codziennie ćwiczę!
Ma szansę na sukces?

Margaret przebojem wdarła się na polski rynek muzyczny, ale wszystko wygląda na to, że może być jedną z niewielu rodzimych gwiazd, które osiągną też duży sukces za granicą. Przypomnijmy: Wow! Brytyjczycy pod wrażeniem polskiej gwiazdy Utwór "Thank You Very Much" to obecnie najchętniej grany utwór w rozgłośniach radiowych w Polsce, ale równie dobrze radzi sobie w Europie - zajmuje wysokie miejsca w zestawieniach sprzedaży np. w Rosji czy Niemczech. Nie dziwi zatem, że młoda wokalistka ma apetyt na podbicie zachodniego rynku. Zanim tak jednak się stanie, Margaret wystąpi jako jedna z gwiazd na zbliżającym się festiwalu Top Trendy 2013 w Sopocie. Piosenkarka wzięła udział w konferencji prasowej (zobacz: Gwiazdy na konferencji Top Trendy 2013 ) , a my zapytaliśmy ją o jej muzyczne plany: Myślę poważnie o karierze zagranicznej, w takim sensie, że faktycznie dużo nad tym pracuję . Codziennie ćwiczę, codziennie coś robię, cały czas uczę się angielskiego, ale to co przyjdzie to nie jest zależne ode mnie, ale to są ludzie i to im ma się spodobać, a jeśli im się to nie spodoba to... będę dalej ćwiczyć w domu i śpiewać na Top Trendach - wyznała w rozmowie z AfterParty.pl My trzymamy za Margaret kciuki. Kibicujecie jej? Poniżej cały wywiad AfterParty.pl z piosenkarką, w którym zdradza m.in. czego możemy się spodziewać po jej występie w Sopocie.    

Gwiazdy Sopot Top of the Top Festival 2013
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Drugi dzień festiwalu ToTT w Sopocie od kulis: Gwiazdy na scenie i ściankach [WIDEO]
Kto zaczarował sopocką publiczność?

W sobotę w Sopocie odbył się drugi dzień festiwalu Top of the Top 2013. Widzowie na scenie mogli podziwiać kilku zagranicznych wykonawców i przede wszystkim najpopularniejsze rodzime gwiazdy. Przypomnijmy: Wysyp polskich gwiazd drugiego dnia festiwalu w Sopocie Bezsprzecznie najwięcej emocji wzbudził mini-recital Edyty Górniak , a także występy Margaret i Honoraty Skarbek , która zaprezentowała zupełnie nowy wizerunek. Publiczność żywo reagowała też na przeboje słynnego DJ Bobo.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner