Party Stories
Margaret na konferencji Sopot Top of the Top 2013
Akpa
Newsy

Słodka Margaret na konferencji festiwalu. Co szykuje na występ?

Będzie show. Zobacz nasze wideo

Sopot po raz drugi w tym roku będzie muzyczną stolicą Polski. W czerwcu odbywał się tam festiwal Top Trendy, a w ten weekend startuje impreza Top of the Top 2013. Przypomnijmy: Gwiazdy podczas konferencji Sopot Top of the Top Festival 2013

W sobotę jedną z gwiazd występujących w Operze Leśnej będzie Margaret. Młoda wokalistka na konferencji prasowej zaprezentowała się w ślicznej limonkowej sukience od Violi Piekut, do której dobrała buty na grubym obcasie. Co zaprezentuje jutro w Sopocie? W rozmowie z AfterParty.pl Margaret zdradziła, że wykona medley swoich singli Thank You Very Much i Tell Me How Are Ya.

Zobacz: Co Honey pokaże na Top of the Top Festival?

Zobaczcie zdjęcia Margaret i nasze video:

Zobacz też pozostałe gwiazdy Sopot Top of the Top 2013:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gwiazdy Sopot Top of the Top Festival pozdrowienia
Newsy
Światowe gwiazdy pozdrawiają czytelników AfterParty.pl [WIDEO]
Amy Macdonald, Imany, Matt Dusk i inni

Dziś kilka godzin przed rozpoczęciem Sopot Top of the Top Festival 2013 odbyła się konferencja prasowa prezentująca artystów, którzy wystąpią podczas tego wielkiego muzycznego wydarzenia. Byliśmy tam z kamerą i udało nam się porozmawiać z kilkoma gwiazdami. Zanim jednak zobaczycie nasze wywiady obejrzyjcie pozdrowienia od Margaret , Imany , Amy Macdonald czy Matta Duska . Gwiazdy podczas konferencji prasowej festiwalu:

Imany zdobyła Bursztynowego Słowika Sopot Top of the Top Festival 2013
ONS
Newsy
Z ostatniej chwili: Imany najlepsza w Sopocie! Zdobyła Bursztynowego Słowika
Kto jeszcze został wyróżniony?

Właśnie zakończył się pierwszy dzień Sopot Top of the Top Festival 2013 . Podczas wieczoru odbył się konkurs o główną nagrodę muzycznego wydarzenia, którym jest Bursztynowy Słowik . Na scenie Opery Leśnej wystąpiło 12 najpopularniejszych artystów reprezentujących najróżniejsze gatunki muzyczne. Publiczność w smsowym głosowaniu uznała, że najlepiej tego wieczoru zaprezentowała Imany . się Nagrodę specjalną od radia RMF FM dostała Amy Macdonald .   Gospodarzami koncertu byli Agnieszka Popielewicz , Miss Nowego Jorku Davina Reeves oraz Maciej Dowbor . Zgadzacie się z werdyktem? Gwiazdy festiwalu pozdrawiają czytelników AfterParty.pl: Gwiazdy podczas konferencji Sopot Top of the Top Festival 2013:

Sopot Top of the Top Festival 2013
Tomek Kamiński
Newsy
Sukces festiwalu w Sopocie. Rekordowa oglądalność TOP of the TOP!
Edyta Górniak, Imany, LemON i reszta przyciągnęły miliony Polaków

W miniony weekend w Sopocie odbył się Sopot Top of the Top Festival 2013 zorganizowany przez telewizję Polsat. Tegoroczna edycja muzycznego wydarzenia odniosła olbrzymi sukces. Świadczą o tym wyniki badań oglądalności, które wykazały, że w czasie dwóch festiwalowych wieczorów stacja była liderem rynku. Pierwszego dnia publiczność w Operze Leśnej, jak i przed telewizorami bawiła się w rytm największych przebojów lat 80. Na scenie wystąpili m.in.: Belinda Carlisle , zespół Opus , Rick Astley , Budka Suflera oraz Izabela Trojanowska . Podczas wieczoru odbył się również konkurs o Bursztynowego Słowika, który wygrała reprezentantka Francji Imany. Na deskach amfiteatru wystąpił również Matt Dusk w duecie z Edytą Górniak . Zobacz: Plejada gwiazd na Sopot Top of the Top Festival 2013 [FOTO + WIDEO] Drugi dzień festiwalu upłyną pod znakiem urodzin serwisu Muzodajnia. Podczas koncertu usłyszeliśmy i zobaczyliśmy polskie  i zagraniczne gwiazdy, których piosenki stały się wielkimi letnimi przebojami. Wśród artystów spoza naszych granic pojawili się: DJ Bobo, Arash, Sharon Doorson Stereolizza i Kamaliya . Sopocka publiczność świetnie bawiła się przy piosenkach zespołu Enej, energetycznym przeboju Urszuli „Konik na biegunach” oraz hitach Braci, Pectusa, Margaret, Libera, Honey i zespołu LemON . Na sam koniec koncertu gość specjalny koncertu Edyta Górniak . Uwielbiana przez publiczność piosenkarka  wykonała trzy utwory „Teraz tu”, „Linger” i ponadczasową balladę grupy Metallica – „Nothing Else Matters”. Zobacz: Wysyp polskich gwiazd drugiego dnia festiwalu w Sopocie [FOTO + WIDEO] Po tak wspaniałym festiwalu nie możemy się doczekać, co organizatorzy przygotują w przyszłym roku. Przypomnijmy, że redakcja AfterParty.pl również była obecna na miejscu. Wszystkie materiały znajdziecie na naszym serwisie specjalnym topofthetop.afterparty.pl ....

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner