Margaret o The Voice of Poland

Margaret powraca! Jest już dostępny jej najnowszy utwór!

Margaret o The Voice of Poland

Margaret nikomu nie trzeba przedstawiać. To ta dziewczyna jako jedna z nielicznych artystów w Polsce, stara się zabłysnąć na muzycznej scenie świata i wyjątkowo się jej udaje! Głównie znana jest w Szwecji, którą chciała reprezentować w tym roku na konkursie Eurowizji w Lizbonie. Jest bardzo ambitna i nie zwalnia tempa! Do sieci trafił właśnie jej najnowszy kawałek!

Margaret nagrała nowy utwór! 

Margaret systematycznie wydaje single i nieobecność jej hitów na listach przebojów jest wręcz niespotykana! Jej ostatni singiel "In My Cabanna" miał szansę reprezentować Szwecję na Eurowizji. Ostatecznie się nie udało, jednak jest to wielki sukces młodej wokalistki.

 

Utwór wydany wcześniej, w zeszłym roku, dopiero teraz króluje na polskich listach przebojów! Piosenka "Byle Jak", ma aktualnie prawie 29 mln odsłon na Youtube, co w przypadku polskich singli nie zdarza się zbyt często. To wszystko skutkuje wysokimi, wręcz niewiarygodnymi zarobkami gwiazdy!

 

Artystka chyba stwierdziła, że warto wydać nowość jeszcze w wakacje. Nowy singiel zatytułowany "Lollipop" jest zupełnym przeciwieństwem wzruszającej ballady! Myślicie, że ma jeszcze szansę zostać hitem lata 2018? Posłuchajcie i oceńcie!

 

 

Polecamy: Margaret pokazała nowego chłopaka?! To znany muzyk! ZDJĘCIE

 

Gosia lubi metamorfozy. Ostatnio uczesała się na Magdę Gessler

Margaret wygląda jak Magda Gessler, nowa fryzura Margaret

 

Jest bardzo opiekuńcza. Ma dwa psy

Margaret na spacerze w skąpej stylizacji

Więcej na temat Margaret
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52