Marcjanna Lelek, Natalka w sukni ślubnej Jak wyglądała Marcjanna Lelek, Natalka z M jak Miłość w serialu M jak Miłość? Marcjanna Lelek, Natalka z córką Hanią
Marcjanna Lelek, Natalka w sukni ślubnej
Mat. prasowe
1/4
Marcjanna Lelek, Natalka w sukni ślubnej
Mat. prasowe

 

Marcjanna Lelek, która w serialu "M jak miłość" wciela się w postać Natalii Mostowiak, korzysta z wakacji. Aktorka wypoczywa ze swoimi przyjaciółmi, czym bardzo chętnie chwali się w internecie. Ostatnio jednak gwiazda "M jak miłość" pokazała także efekty swojej zaskakującej metamorfozy. Marcjanna Lelek najwyraźniej postanowił skończyć ze swoim wizerunkiem grzecznej dziewczynki. W jej wyglądzie zaszła niespodziewana zmiana. Jak teraz wygląda serialowa Natalka? Sprawdź to w naszej galerii! 

 

POLECAMY: 5 rzeczy, dzięki którym twój wakacyjny wyjazd będzie przyjemniejszy. Zobacz, jakie to proste!

2/4
Jak wyglądała Marcjanna Lelek, Natalka z M jak Miłość w serialu M jak Miłość?
MTL Maxfilm

 

Marcjanna Lelek pojawiła się w serialu "M jak miłość" jako mała dziewczynka. Aktorka wciela się w postać Natalii Mostowiak. Jej adopcyjnymi rodzicami zostali Marek (Kacper Kuszewski) oraz Hanka (Małgorzata Kożuchowska). Marcjanna Lelek dorastała na naszych oczach! Z uroczej dziewczynki przerodziła się w dorosłą, świadomą swojej urody kobietę. Jak wygląda po ostatniej metamorfozie? Zobacz kolejny slajd!

3/4
Instagram

 

Marcjanna Lelek postanowiła zaszaleć z kolorem! Tym razem aktorka pożegnała się ze swoimi blond włosami na rzecz... różu!

 

- Jak miałam pięć lat to pofarbowałam sobie włosy na różowo krepiną a teraz @adamfryzjer zrobił mi to na poważnie. #alezarazsiezmyje #pozwalamsobie#bomoge #relaaaaax - napisała Marcjanna Lelek.

 

Jak wam się podoba jej metamorfoza? 

4/4
Marcjanna Lelek, Natalka z córką Hanią
Mat. prasowe

 

Fani serialowej Natalki mogą spać spokojnie. Ich ulubiona postać niebawem wróci do Grabiny. Dlaczego? Dowiemy się tego już w najnowszych odcinkach "M jak miłość", które wrócą na antenę TVP2 27 sierpnia!