Marcin Tyszka krytykuje strój Anji Rubik w Project Runway
ONS

Tyszka skomentował strój Rubik w Project Runway: Trąci naftaliną

Marcin Tyszka krytykuje strój Anji Rubik w Project Runway
ONS

Wczorajszy odcinek "Project Runway" był naprawdę gorący. Stroje zaprojektowane przez uczestników dla pracowników jednego z hoteli mocno podzieliły jury. Małgorzata Rozenek, która była gościem specjalnym pokłóciła się nawet z Anją Rubik o jeden z zestawów. Zobacz: Rubik i Rozenek w Project Runway pokłóciły sie o projekt. Doszło do ostrej wymiany zdań

Wiele zainteresowania wzbudziła również wczorajsza stylizacja Anji Rubik. Modelka wybrała sukienkę w stylu boho z najnowszej kolekcji Yves Saint Laurent i botki nabite ćwiekami na niskiej szpilce. Strój ten nie przypadł do gustu Marcinowi Tyszce, który podzielił się swoją opinią z fanami na Facebooku. Przyznał jednak, że Rubik dowiedziała się od niego, co sądzi na temat tego wyboru:

Muszę przyznać ze Anja w tym odcinku Project Runway ubrała się bardzo dziwnie.... tak, wiem,to najnowsza kolekcja SaintLaurent. Ale mi przypomina:

a: Anie z Zielonego Wzgorza

b: Kelly Family

c: uciekinierka z oazy lub kolka rozancowego

d: kobiete zamknieta przez 40 lat na strychu ...

Muszę przyznać, że nie omieszkałem jej przekazać swej dezaprobaty dla trącącego naftaliną stroju... nie wiem, która kobieta wygląda dobrze w takich kozaczkach... tymczasem ja pozostałem wierny swojemu kwiecistemu stylowi...  nie sadzicie, że wyglądamy trochę jak banda przebierańców. jedynie Joanna w czerni jakoś taka normalniejsza. 

A Wam jak się podoba?

Zobacz: Rubik oceniła metamorfozę Chylińskiej. Teraz sama chce zdecydować się na podobną
 


 

Rozenek na planie Project Runway:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00