Tyszka krytykuje pokaz Zienia w kościele
ONS

Tyszka o pokazie Zienia w kościele: Modelki wstydzą się udziału

Tyszka krytykuje pokaz Zienia w kościele
ONS

Wczorajszej w warszawskim kościele św. Augustyna odbył się pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Miejsce pokazu do końca było utrzymywane w tajemnicy, a na prezentacji zjawiła się plejada polskich gwiazd. Przypomnijmy: Gwiazdy w drodze do kościoła na pokaz Zienia

Miejsca modowego wydarzenia już wczoraj wzbudziło olbrzymie kontrowersje - pojawiło się mnóstwo głosów mówiących o tym, że kościół nie jest odpowiednim miejscem na to, aby organizować tam pokaz mody. Jednym z gości pokazu Zienia był Marcin Tyszka, który po jego zakończeniu umieścił na swoim Facebooku kilka zdjęć. Kilka minut później je usunął, tłumacząc, że modelki uwiecznione na fotkach, wstydzą się swojego udziału w tym przedsięwzięciu.

usunalem zdjecie z pokazu Macka Zienia z twarzami modelek, gdyz dziewczyny wstydza sie swego udzialu w tym przedsiewzieciu pewnie dla nas wszystkich, a szczegolnie dla projektanta, byloby lepiej, gdybysmy nie zobaczyli tego " dziela",ale jak ktos juz sie bierze udzial w takim publicznym przedsiewzieciu, to trudno, zeby zamalowac mu twarz na kazdym zdjeciu ... Maciek chcial rozglosu i bedzie mial...jutro media beda mialy o czym pisac-:) - napisał Tyszka.


Zgadzacie się z Marcinem Tyszką?

Zobacz: Tyszka: "Nikt nie zatrudni pracownika z brzydkim zdjęciem w CV"

Marcin Tyszka i inne gwiazdy w drodze na pokaz Zienia:

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55