Marcin Prokop i Kuba Wojewódzki na kanapie w studiu Dzień dobry TVN
ONS

Kuba Wojewódzki wyśmiewa nowy biznes Marcina Prokopa!

Marcin Prokop i Kuba Wojewódzki na kanapie w studiu Dzień dobry TVN
ONS

Marcin Prokop rozkręca nowy biznes! Prowadzący “Mam talent” założył agencję Powerspeech.pl zrzeszającą mówców, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach m.in. media, sport, zdrowie, biznes. Wykładowcami są m.in. Szymon Hołownia, Dorota Wellman, Piotr Rubik czy Beata Sadowska. Kuba Wojewódzki w najnowszym numerze “Polityki” skomentował nowy biznes Prokopa:


“Marcin Prokop, jeden z filarów TVN, założył agencję Powerspeech.pl zrzeszającą mówców motywacyjnych, speców w swoich dziedzinach. Za 10 tys. będzie można zamówić sobie Hołownię, Hołowczyca, Wellman czy pułkownika Polko. Przez godzinę wykładu mówcy uświadomią ci, gdzie mogłeś lepiej zainwestować tę kasę”, napisał Kuba Wojewódzki.
 

Kuba Wojewódzki jak zwykle nie miał litości dla swojego kolegi ze stacji. W jednym z ostatnich wywiadów dla wirtualnemedia.pl, Marcin Prokop zdradził, dlaczego zdecydował otworzyć z bratem Sebastianem Prokopem agencję mówców. 

“Ta agencja jest moją odpowiedzią na pogłębiający się kryzys przywództwa i autorytetów z jednej strony oraz rosnące, społeczne zapotrzebowanie na samorozwój i doskonalenie się z drugiej. Każda ze współpracujących z nami osób reprezentuje inną kompetencję, którą może w porywający, fascynujący sposób podzielić się ze słuchaczami, w zależności od ich oczekiwań i zapotrzebowania”, powiedział Prokop.

Marcin Prokop to człowiek biznesu. Nic dziwnego, że stać go na drogi samochód... Zobacz: Marcin Prokop ma nowe auto!

 

Marcin Prokop na balu fundacji "TVN nie jesteś sam"Kuba Wojewódzki w krótkich spodenkach


Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na balu fundacji "TVN nie jesteś sam"

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08