Marcin Mroczek w szarej marynarce
ons.pl

Marcin Mroczek długo walczył o dziecko. Ostatecznie... wymodlił sobie potomka

Marcin Mroczek w szarej marynarce
ons.pl

Marcin Mroczek już wkrótce zostanie tatą! Aktor wraz z żoną podobno długo starali się o dziecko. A gdy wszystkie metody zawiodły, Marcin postanowił odwołać się do wiary. Ponieważ oboje z żoną są głęboko wierzącymi katolikami, w staraniach o dziecko wspierali się modlitwą. Co więcej, podobno wybrali się nawet na pielgrzymkę w tej intencji! I według Marcina Mroczka właśnie to poskutkowało! Para spodziewa się dziecka. Marcin już kompletuje wyprawkę dla dziecka! A pomoc przy niemowlęciu zapowiedziała już nawet jego serialowa koleżanka - Kasia Cichopek.

Bardzo chcieli tego dziecka, ale ich starania nie przynosiły skutku. Oboje są wierzący, więc żadne metody sztucznego wspomagania płodności nie wchodziły w grę. Marcin stwierdził, że pomoże im intensywna modlitwa - powiedział na łamach portalu fakt24.pl znajomy z otoczenia pary.

Pielgrzymka na Jasną Górę była na tyle ważna dla aktora, że relacja z niej pojawiła się nawet na facebookowym profilu Marcina:

Fantastyczny dzień z niesamowitymi młodymi ludźmi spędzony na modlitwie, rozmowach, śpiewie.

 

 

40 km okraszone kilkoma odciskami:) Fantastyczny dzień z niesamowitymi młodymi ludźmi spędzony na modlitwie, rozmowach, śpiewie.

Posted by Marcin Mroczek on 6 sierpnia 2015

Marcin Mroczek z żoną

 

Marcin Mroczek wziął ślub z Marleną Muranowicz w 2013 roku
East News

 

Aktor wkrótce zostanie ojcem

 

Marcin Mroczek
AKPA

 

 

 

 

Więcej na temat Marcin Mroczek
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36