Marcin Mroczek na Instagramie Ślub Marcina Mroczka Marcina Mroczek z żoną Marlena Muranowicz, żona Marcina Mroczka
Marcin Mroczek na Instagramie
Instagram
1/4
Marcin Mroczek na Instagramie
Instagram

 

Marcin Mroczek ma dziś wielkie święto! Na Instagramie gwiazdor serialu "M jak miłość" pochwalił się zdjęciem, na którym całuje swoją żonę Marlenę. A pod jego postem na ten temat postem pojawiło się natychmiast mnóstwo gratulacji!

Co to za święto? Co napisał Marcin Mroczek? Zobaczcie w naszej galerii!

 

Zobacz też: Marcin Mroczek wygrał Eurowizję, a Rafał wystąpił w hitowym teledysku. Czego jeszcze nie wiecie o najsłynniejszych polskich bliźniakach? Przekonajcie się!

2/4
Ślub Marcina Mroczka
Instagram

 

Tak, to prawda. Choć sami nie możemy uwierzyć, że minęło tyle czasu! Dokładnie 5 lat temu Marlena Muranowicz i Marcin Mroczek ślubowali sobie miłość. Dziś Marcin zamieścił na Instagramie okolicznościowy wpis:

Obyś zawsze uśmiechała się do mnie tak jak na tym zdjęciu...😍 dziękuje Ci za te cudowne 5 lat małżeństwa!

 

Ślub Marcina Mroczka

 

Prawda, że piękny?

3/4
Marcina Mroczek z żoną
Instagram

 

Marcin poznał Marlenę 5 lat przed ślubem. On był znanym aktorem serialowym, ona miała na koncie epizod w "Szpilkach na Giewoncie". Szybko się w sobie zakochali. I mimo zawirowań (Marlena w 2010 roku zerwała na jakiś czas z Marcinem) w końcu, w 2013 roku stanęli przed ołtarzem. I, jak widać, miłość trwa.

4/4
Marlena Muranowicz, żona Marcina Mroczka
Instagram

 

Marcin i Marlena wyglądają na szczęśliwych. W 2016 roku urodził im się pierwszy syn - Ignacy, rok temu Marlena urodziła Kacperka. 5 lat razem to piękna rocznica. Przyłączamy się do gratulacji.

Więcej na temat Marcin Mroczek