Party Stories
Marcin Mroczek już wkrótce po raz drugi zostanie ojcem
Instagram
Newsy

Marcin Mroczek po raz drugi zostanie tatą. Pokazał ZDJĘCIE ciężarnej żony! Brzuszek? Jest ogromny!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Kukulska i Grzeszczak kupiły wózki za 4 tysiące, a ile zapłaciła Sykut i Bohosiewicz?

Gwiazdy nie oszczędzają przy zakupie wózka dla dziecka. Natalia Kukulska, Paulina Sykut czy Tamara Arciuch za pojazdy dla swoich pociech zapłaciły po kilka tysięcy złotych. Ostatnio w polskim show-biznesie pojawiło się całkiem sporo mam i tatusiów, którzy chętnie pokazują w sieci, jakie wózki sprawili swoim pociechom. Niektórzy postawili na eleganckie, klasyczne modele, inni wybrali nowoczesne wózki najdroższych marek. Postanowiliśmy przygotować dla Was materiał WIDEO, z którego możecie dowiedzieć się, ile kosztowały wózki dziecięce takich gwiazd jak: Sylwia Grzeszczak, Maja Bohosiewicz czy Kuba Wesołowski. Zobaczcie sami!   Zobacz także:  Pierwszy wózek dla dziecka – czym kierować się przy wyborze   Natalia Kukulska wybrała wózek za ponad 4 tysiące złotych.

Marcin Mroczek żegna Pyrkosza
Newsy
Marcin Mroczek zaliczył wpadkę żegnając Witolda Pyrkosza na Instagramie. Jak zareagowali internauci?
Mroczek od razu odpowiedział!

Marcin Mroczek przez lata wciela się w "M jak miłość" w postać Piotrka Zduńskiego, i jednego z ukochanych wnuków Lucjana, którego grał Witolda Pyrkosz . Wiadomość o tym, że Pan Witold zmarł zastała Marcina Mroczka na planie "M jak miłość". Aktor szybko na swoim Instagramie pożegnał wielkiego aktora i kolegę z pracy. Jednak pomylił się co do wieku  Witolda Pyrkosza. Napisał 93, a nie 90. Internauci szybko zareagowali poprawiając Mroczka.  Pan Pyrkosz urodził się w 1926 r. Nie mógł więc obchodzić jeszcze 93. urodzin....  Chyba pomyliłeś coś z wiekiem Pana Witolda.. [*] Wszędzie podają, że obchodził 90 urodziny, jeszcze nawet na planie "Mjm".... - posypały się komentarze. Więcej:  Anna Mucha żegna Witolda Pyrkosza TYM zdjęciem, a fani oburzeni! "To smutne, że nawet w takich chwilach..." Mroczek tłumaczy się ze wpadki Co na to Marcin Mroczek? Szybko naprawił błąd i wytłumaczył, że to ze zdenerwowania.  mroczek_marcin @lukasinskyy to przykra wiadomosc a blad w tej sytuacji nie jest tak wazny. Pomylka w pisowni zwlaszcza na smartfonach to dosc denerwujaca sprawa. Ale przepraszam za pomylke. Bede pisal uwazniej - napisał w odpowiedzi na komentarze na swoim Instagramie.  Wszyscy przyjeli to ze zrozumieniem, a nawet bronili Marcina Mroczka.  Co napisał Marcin Mroczek żegnając Pyrkosza? Panie Witoldzie będzie nam Pana szczerze brakowało... Pamiętam nasze ostatnie spotkanie tuż przed pańskim 90 urodzinami. Pełen optymizmu, radości, szczery i dowcipny. Taki Pan był i takiego zapamiętamy. Dziękuję za lata wspólnej pracy, celne rady, wsparcie.  Pozostaniesz zawsze w miom sercu❤ Dziś wszyscy czujemy pustkę. Requiescat in pace [*]🕊 #witoldpyrkosz #pamietamy#22.04.17 #mjm5 - czytamy na jego Instagramie. Dzisiaj nadal spływają kondolencie i słowa uznania dla Witolda Pyrkosza, a zwłaszcza...

Rafał Mroczek w niebieskiej kurtce
Fleszstyle
Rafał Mroczek zmienił fryzurę i napisał: "Ciekawe, czy córcia pozna tatę w nowej fryzurze?"

Rafał Mroczek zmienił fryzurę! Aktor pochwalił się małą metamorfozą na Instagramie. Teraz ma jednak jedno małe "zmartwienie", którym podzielił się z obserwatorami. Co napisał pod fotką, którą niedawno zamieścił? Ciekawe czy córcia pozna tatę w nowej fryzurze? A może pomyli mnie z wujkiem 😀 #new #hair #wilcza18 #style Czy różnica jest aż tak duża? Zobacz:  Wychowanie rodzeństwa w zgodzie: przyzwolenie na wyrażanie emocji i brak porównywania dzieci między sobą Rafał Mroczek zmienił fryzurę Fani nie szczędzą komplementów Rafałowi Mroczkowi i zapewniają, że córcia na pewno pozna tatę. Naszym zdaniem nie może być inaczej. Zwłaszcza dlatego, że zmiana jest naprawdę niewielka. Jedna z internautek zażartowała sobie nawet:  córcia pozna napewno, gorzej jak narzeczona pomyli 😉😉😉😆 Jak myślicie? Teraz podobieństwo między braćmi jest większe? Zobacz:  Marcin Mroczek pokazał nowe zdjęcie ciężarnej żony oraz... córki Rafała! Zobacz ich rodzinne fotki! Rafał Mroczek zmienił fryzurę Widzicie różnicę?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner