Alicja Bachleda-Curuś może liczyć na wsparcie Marcina Gortata Marcin Gortat z Alicją Bachledą-Curuś na koncercie Beyonce Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat
Alicja Bachleda-Curuś może liczyć na wsparcie Marcina Gortata
1/4
Alicja Bachleda-Curuś może liczyć na wsparcie Marcina Gortata

Marcin Gortat pokazał NOWE romantyczne zdjęcie z Alicją Bachledą-Curuś! Wszystko wskazuje na to, że koszykarz nie zamierza dłużej ukrywać swojego szczęścia. Do tej pory sportowiec i jego piękna partnerka nie komentowali wiadomości na temat ich związku i nie pokazywali zbyt często wspólnych zdjęć. Kilka dni temu wszystko się zmieniło- Marci Gortat w jednym z wywiadów po raz pierwszy oficjalnie potwierdził, że spotyka się z Alicją Bachledą-Curuś, a wczoraj pochwalił się wspólną fotką z koncertu Beyonce w Warszawie. To jednak nie koniec! W sieci pojawiło się nowe, bardzo romantyczne zdjęcie Marcina i Alicji! 

Zobaczcie sami, jak Marcin Gortat tuli Alicję Bachledę-Curuś! Ależ oni się kochają!

Zobacz także: Mama Alicji Bachledy-Curuś zdradziła, jakie są teraz relacje jej córki z Colinem Farrellem! "On nadal bywa w Polsce"

2/4
Marcin Gortat z Alicją Bachledą-Curuś na koncercie Beyonce
Instagram

Prawda, że nowe zdjęcie Gortata i Bachledy-Curuś jest bardzo romantyczne? Jak widać, zakochani nie zamierzają dłużej ukrywać swojego szczęścia.

A pamiętacie ich wcześniejsze wspólne fotki? Musimy przyznać, że bardzo rzadko pokazywali się razem! 

Zobacz także: Ile zarabia Marcin Gortat? I co go naprawdę łączy z Alicją Bachledą-Curuś? Szczery wywiad!

3/4
Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat

Po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć ich razem na balu z okazji 91-urodzin królowej Elżbiety II. Przyjęcie zostało zorganizowane w Warszawie podczas wizyty księcia Williama i księżnej Kate w lipcu 2017 roku. 

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat oficjalnie razem na balu z księciem Williamem w Warszawie!

4/4
Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat
Embassy of Poland in Washington DC, Dominik Mikołajczyk

Po raz kolejny pokazali sie razem na oficjalnej imprezie w USA. Aktorka i gwiazdor NBA wzięli udział w Nocy Dziedzictwa Narodowego zorganizowanej po raz siódmy przez Marcina Gortata i jego Fundację MG13 „Mierz Wysoko”. Inicjatywa ma na celu promocję Polski oraz polskiej kultury w Stanach Zjednoczonych.