Marcin Dubieniecki ma problemy zdrowotne

Mąż Marty Kaczyńskiej ma problemy ze zdrowiem. Czy zostanie wypuszczony z aresztu?

Marcin Dubieniecki ma problemy zdrowotne

Marcin Dubieniecki ma poważne problemy ze zdrowiem. Jak się okazuje mąż Marty Kaczyńskiej musi przejść operację kręgosłupa, a następnie rehabilitację. Według doniesień Super Expressu ojciec Marcina Dubienieckiego walczy o to, aby jego syn wyszedł z aresztu na leczenie.

Marcin przeszedł już dwie specjalistyczne operacje na kręgosłup. Potrzebna jest kolejna, jednak nie doszła na razie do skutku, bo w warunkach więziennych nie mogłaby się odbyć późniejsza rehabilitacja mojego syna - przyznał w rozmowie z tabloidem adwokat Marek Dubieniecki. Lekarze mówią, że jeżeli nie zostanie przeprowadzona odpowiednia rehabilitacja, mój syn może zostać kaleką do końca życia!

Prokuratura jednak nie zgadza się z opinią ojca Marcina Dubienieckiego i wydała oświadczenie, w którym stwierdza, że nie widzi powodów, aby Marcin Dubieniecki mógł wyjść z aresztu.

Prokuratorzy, którzy nadzorują śledztwo, uzyskali opinię instytucji specjalistycznej, z której wynika, że aktualny stan zdrowia podejrzanego nie stanowi przeciwwskazań do jego pobytu w warunkach tymczasowego aresztowania. Dlatego też brak jest podstaw do uchylenia lub zmiany stosownego wobec Marcina D. tymczasowego aresztowania- powiedział rzecznik prokuratury apelacyjnej w Krakowie, Piotr Kosmaty.

Przypomnijmy, że mąż Marty Kaczyńskiej został zatrzymany w sierpniu ubiegłego roku. Prokuratura postawiła mu zarzut wyłudzania pieniędzy ze środków publicznych na kwotę 13 mln złotych. I chociaż początkowo Marcin Dubieniecki miał wyjść z aresztu za kaucją w wysokości 600 tys. zł., to ostatecznie sąd wstrzymał tę decyzję.

 

Zobacz także: Marta Kaczyńska spędziła Boże Narodzenie w towarzystwie milionera! Kim jest jej przyjaciel Paweł?

 

Marcin Dubieniecki ma problemy zdrowotne.

Mąż Marty Kaczyńskiej wyjdzie z aresztu?

Przeładuj

Z kim Sylwia i Mikołaj utrzymują kontakt po "Love Island"?

zobacz 00:58