Marcin Dubieniecki ma problemy zdrowotne
Newsy

Mąż Marty Kaczyńskiej ma problemy ze zdrowiem. Czy zostanie wypuszczony z aresztu?

Czeka go operacja

Marcin Dubieniecki ma poważne problemy ze zdrowiem. Jak się okazuje mąż Marty Kaczyńskiej musi przejść operację kręgosłupa, a następnie rehabilitację. Według doniesień Super Expressu ojciec Marcina Dubienieckiego walczy o to, aby jego syn wyszedł z aresztu na leczenie.

Marcin przeszedł już dwie specjalistyczne operacje na kręgosłup. Potrzebna jest kolejna, jednak nie doszła na razie do skutku, bo w warunkach więziennych nie mogłaby się odbyć późniejsza rehabilitacja mojego syna - przyznał w rozmowie z tabloidem adwokat Marek Dubieniecki. Lekarze mówią, że jeżeli nie zostanie przeprowadzona odpowiednia rehabilitacja, mój syn może zostać kaleką do końca życia!

Prokuratura jednak nie zgadza się z opinią ojca Marcina Dubienieckiego i wydała oświadczenie, w którym stwierdza, że nie widzi powodów, aby Marcin Dubieniecki mógł wyjść z aresztu.

Prokuratorzy, którzy nadzorują śledztwo, uzyskali opinię instytucji specjalistycznej, z której wynika, że aktualny stan zdrowia podejrzanego nie stanowi przeciwwskazań do jego pobytu w warunkach tymczasowego aresztowania. Dlatego też brak jest podstaw do uchylenia lub zmiany stosownego wobec Marcina D. tymczasowego aresztowania- powiedział rzecznik prokuratury apelacyjnej w Krakowie, Piotr Kosmaty.

Przypomnijmy, że mąż Marty Kaczyńskiej został zatrzymany w sierpniu ubiegłego roku. Prokuratura postawiła mu zarzut wyłudzania pieniędzy ze środków publicznych na kwotę 13 mln złotych. I chociaż początkowo Marcin Dubieniecki miał wyjść z aresztu za kaucją w wysokości 600 tys. zł., to ostatecznie sąd wstrzymał tę decyzję.

 

Zobacz także: Marta Kaczyńska spędziła Boże Narodzenie w towarzystwie milionera! Kim jest jej przyjaciel Paweł?

 

Marcin Dubieniecki ma problemy zdrowotne.

Mąż Marty Kaczyńskiej wyjdzie z aresztu?

Marcin Dubieniecki zdradzi tajemnice Marty Kaczyńskiej w swojej książce?
East News
Newsy
Mąż Kaczyńskiej zdradzi jej tajemnice w swojej książce? Teść Marty przyznaje: "Syn juz zbiera materiał"
Mąż Kaczyńskiej zdradzi jej tajemnice w swojej książce? Teść Marty przyznaje: "Syn juz zbiera materiał"

Marcin Dubieniecki w swojej książce zdradzi tajemnice Marty Kaczyńskiej ? Okazuje się, że mąż córki byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego zbiera już materiał do swojej książki, w której znajdą się nie tylko wspomnienia z ostatnich miesięcy w areszcie, ale również z życia prywatnego. O tym, że Dubieniecki planuje spisać swoje przeżycia plotkowano od dawna, teraz jednak w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" potwierdza to jego ojciec. Mija 9 miesięcy odkąd Marcin został aresztowany. Syn już zbiera materiał na książkę o tym, co przeżył - przyznaje Marek Dubieniecki. Ojciec aresztowanego w 2015 roku Marcina Dubienieckiego zdradził, że jego syn zamierza pisać w książce m.in. o tęsknocie za swoimi córkami. Marek Dubieniecki już na początku 2016 roku na łamach jednego z tabloidów apelował do Marty Kaczyńskiej, aby przywiozła 13-letnią Ewę i 8-letnią Martynę do aresztu, gdzie przebywa Marcin Dubieniecki.   Myślicie, że w książce Marcina Dubienieckiego pojawi się rozdział dotyczący jego żony, Marty Kaczyńskiej ?   Zobacz także: Marta Kaczyńska nie odwiedza męża w areszcie? Jej teść tłumaczy: "Przecież związała się z restauratorem"   Marcin Dubieniecki napisze książkę. Czy będzie w niej pisał o swojej żonie?  

Marcin Dubieniecki, Marta Kaczyńska
Newsy
Marta Kaczyńska nie będzie wspierać Marcina Dubienieckiego
Marta Kaczyńska nie będzie wspierać Marcina Dubienieckiego

Kilka dni temu media obiegła informacja o zatrzymaniu Marcina Dubienieckiego . Prokuratura postawiła mu wówczas zarzut wyłudzania pieniędzy ze środków publicznych. Śledczy ustalili, że mąż Marty Kaczyńskiej  miał wyłudzić 13 mln złotych.   Marcin Dubieniecki miał wyjść z aresztu po wpłaceniu kaucji w wysokości 600 tys. złotych, jednak ostatecznie sąd zdecydował o areszcie dla podejrzanego. Zobacz: Marcin Dubieniecki nie wyjdzie za kaucją z aresztu. Spędzi tam trzy miesiące!   Mąż Marty Kaczyńskiej trafił więc do Zakładu Karnego w Krakowie, gdzie w miniona sobota była akurat dniem odwiedzin. Okazuje się, że tego dnia w zakładzie nie pojawiła się jednak córka byłego prezydenta, Lecha Kaczyńskiego. Według doniesień Super Expressu Marta Kaczyńska próbuje odciąć się od męża i w tym czasie, razem z córkami wybrała się nad morze. Dziewczynki są szczęśliwe, a córka prezydenta myślami jest z nimi, a nie przy swoim, jeszcze obecnym mężu Marcinie - czytamy w tabloidzie. Wszystko wskazuje więc na to, że rozwód pary jest przesądzony. Czyżby sprawa, która ciągnie się już od kilku lat wreszcie znajdzie swój finał?   Zobacz: Co dalej z rozwodem Kaczyńskiej i Dubienieckiego?  

Marta Kaczyńska odcina się od Marcina Dubienieckiego
East News
Newsy
Marta Kaczyńska nie zamierza wspierać Marcina Dubienieckiego. Nie odwiedziła go w areszcie
Rozwód jest już przesądzony?

Kilka dni temu media obiegła informacja o zatrzymaniu Marcina Dubienieckiego . Prokuratura postawiła mu wówczas zarzut wyłudzania pieniędzy ze środków publicznych . Śledczy ustalili, że mąż Marty Kaczyńskiej prał brudne pieniądze w swoich spółkach, gdzie miał zatrudniać osoby niepełnosprawne. Dubieniecki miał wyłudzić 13 mln złotych na dofinansowanie ich pensji . Marcin Dubieniecki miał wyjść z aresztu po wpłaceniu kaucji w wysokości 600 tys. złotych, jednak ostatecznie sąd przychylił się do zażalenia prokuratury i zastosował areszt wobec podejrzanego. Zobacz: Marcin Dubieniecki nie wyjdzie za kaucją z aresztu. Spędzi tam trzy miesiące! Mąż Marty Kaczyńskiej trafił więc do Zakładu Karnego w Krakowie, gdzie w miniona sobota była akurat dniem odwiedzin. Okazuje się, że tego dnia w zakładzie nie pojawiła się jednak córka byłego prezydenta, Lecha Kaczyńskiego. Według doniesień Super Expressu Marta Kaczyńska próbuje odciąć się od męża i w tym czasie, razem z córkami wybrała się nad morze . - Dziewczynki są szczęśliwe, a córka prezydenta myślami jest z nimi, a nie przy swoim, jeszcze obecnym mężu Marcinie - czytamy w tabloidzie. Wszystko wskazuje więc na to, że rozwód pary jest przesądzony. Czyżby sprawa, która ciągnie się już od kilku lat wreszcie znajdzie swój finał? Zobacz: Co dalej z rozwodem Kaczyńskiej i Dubienieckiego?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner