akpa20121113_stenders_7353.jpg

Marcelina Zawadzka wspiera skrzywdzone kobiety

akpa20121113_stenders_7353.jpg

Dane, które pochodzą z badań mówią, że w Polsce ok. 800 tysięcy kobiet rocznie doświadcza przemocy a 150 ginie w wyniku tzw. nieporozumień domowych. Liczby te są przerażające...

Miss Polonia Marcelina Zawadzka po raz kolejny  wyszła z inicjatywą wsparcia fundacji "Feminoteka" , która od 7 lat pomaga kobietom - ofiarom przemocy.
 
"Przemoc nie omija dobrych domów.... Coraz częściej słyszymy  ,że ofiarami przemocy są kobiety z tzw. dobrych domów, które na  pierwszy rzut oka żyją w świecie idealnym a prawda często wygląda inaczej…  Jako Miss Polonia pragnę wesprzeć swoja osobą wszystkie kobiety, które kiedykolwiek dotknęła przemoc fizyczna lub psychiczna. Nosząc tytuł najpiękniejszej Polki nie mam problemu pokazać jak wygląda kobieta , która doświadczyła przemocy fizycznej. Tym samym apeluje do wszystkich  kobiet, aby nie wstydziły się  o tym mówić , żeby nie bały się zgłaszać na policje. Nie pozwólcie być ofiarami przemocy!" – namawia Marcelina Zawadzka.
 
Zadzwoń na telefon zaufania i nie bój się poprosić o pomoc – Fundacja Feminoteka jest dla Ciebie. Numer telefonu zaufania: 789 – 30 – 65 - 66.          

Więcej na temat Sesje Marcelina Zawadzka
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04