Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka nie ma szczęścia w miłość! Jak informuje serwis pomponik.pl gwiazda rozstała się z Misterem Polski, Rafałem Jonkiszem. Prezenterka nie chce zdradzać powodów takiej decyzji. Marcelina i Rafał byli parą przez około 8 miesięcy.  Zobaczcie, co mówi o rozstaniu z 9 lat młodszym modelem.

Zobacz także: Marcelina Zawadzka wyrzucona z serialu "Na sygnale"? Mamy komentarz gwiazdy TVP!

1/3
Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz na urodzinach Wiktorii Gąsiewskiej

Marcelina i Rafał poznali się przez wspólnych przyjaciół już dawno temu. Jednak zaiskrzyło między nimi pod koniec 2018 roku. Wspólnie spędzili m.in. 30 urodziny prezenterki. Jeszcze na początku kwietnia do sieci trafiły ich pierwsze wspólne zdjęcia z urodzin Wiktorii Gąsiewskiej. Marcelina i Rafał nie szczędzili sobie czułości - czule się obejmowali, całowali... Zaledwie kilka dni później okazuje się, że ich związek to już przeszłość! 

2/3
Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz na urodzinach Wiktorii Gąsiewskiej

Marcelina i Rafał Jonkisz nie są już parą! Pozostają jednak przyjaciółmi. Zawadzka nie chce zdradzać powodów ich rozstania:

Tak, to prawda. Ja nie mówię o swoim życiu prywatnym, bo czasem mnie to przerasta. Zaczyna się związek, człowiek z kimś się spotyka i myśli idealistycznie o danej relacji. Jednak nigdy nie wiemy, co nas spotka w życiu. (...) Stało się! Dużo osób nie wie, jaka była prawda. Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem - powiedziała gwiazda w rozmowie z pomponik.pl

3/3
Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz na urodzinach Wiktorii Gąsiewskiej

Wcześniej Marcelina Zawadzka była związana m.in. z Mikołajem Roznerskim (dziś układa sobie życie z Adrianą Kalską), Kubą Przygońskim czy brazylijskim modelem Leonardo Marquesem