Marcelina Zawadzka Miss Universe

Już 19 grudnia finał konkursu piękności Miss Universe 2012. Wtedy dowiemy się czy nasza reprezentantka Marcelina Zawadzka zdobędzie tytuł najpiękniejszej uczestniczki. Polka stara się wypaść jak najlepiej na tle konkurentek z innych krajów i w bardzo zaangażowany sposób walczy o głosy w konkursie.

Wczoraj, dosłownie kilka godzin przed wylotem do Las Vegas, gdzie odbywa się tegoroczna edycja Miss Universe, Marcelina zaprosiła naszą redakcję na prezentację swoich konkursowych kreacji. Piękna Polka podczas gali wystąpi w dwóch przepięknych sukniach, które specjalnie dla niej zaprojektowała ulubiona designerka wielu gwiazd, Ania Krzyżanowska.

Zobacz: Ubiegłoroczna sukienka Polki na Miss Universe

Miss Polonia musiała w swojej kreacji nawiązać do narodowych trendów. Sukienka z cielistej koronki ma przynieść jej szczęście. Ale szczęściu można też pomóc. Jak? Jeżeli chcecie wesprzeć Marcelinę swoim głosem wystarczy, że odwiedzicie oficjalną stronę konkursu: missuniverse.com i kliknijcie "Vote" pod zdjęciem "Poland".

Według informacji jakie pojawiają się na forum fanów konkursu, Zawadzka jest uważana za jedną z piękniejszych uczestniczek tegorocznej edycji. Kto wie, może właśnie teraz, po wielu latach, Polka trafi na podium? Trzymamy kciuki.

O dalszych poczynaniach Marceliny Zawadzkiej w konkursie Miss Universe będziemy was sukcesywnie informować :) A tymczasem zobaczcie jej konkursowe kreacje i zdjęcie wykonane dosłownie chwilę przed wylotem z Polski.

Konkursowe kreacje Marceliny: