Party Stories
Marcelina Zawadzka Miss Universe
Newsy

Tak Marcelina będzie reprezentować Polskę na Miss Universe! [FOTO]

Piękna Polka powalczy o koronę. Zobacz jej konkursowe sukienki!

Już 19 grudnia finał konkursu piękności Miss Universe 2012. Wtedy dowiemy się czy nasza reprezentantka Marcelina Zawadzka zdobędzie tytuł najpiękniejszej uczestniczki. Polka stara się wypaść jak najlepiej na tle konkurentek z innych krajów i w bardzo zaangażowany sposób walczy o głosy w konkursie.

Wczoraj, dosłownie kilka godzin przed wylotem do Las Vegas, gdzie odbywa się tegoroczna edycja Miss Universe, Marcelina zaprosiła naszą redakcję na prezentację swoich konkursowych kreacji. Piękna Polka podczas gali wystąpi w dwóch przepięknych sukniach, które specjalnie dla niej zaprojektowała ulubiona designerka wielu gwiazd, Ania Krzyżanowska.

Zobacz: Ubiegłoroczna sukienka Polki na Miss Universe

Miss Polonia musiała w swojej kreacji nawiązać do narodowych trendów. Sukienka z cielistej koronki ma przynieść jej szczęście. Ale szczęściu można też pomóc. Jak? Jeżeli chcecie wesprzeć Marcelinę swoim głosem wystarczy, że odwiedzicie oficjalną stronę konkursu: missuniverse.com i kliknijcie "Vote" pod zdjęciem "Poland".

Według informacji jakie pojawiają się na forum fanów konkursu, Zawadzka jest uważana za jedną z piękniejszych uczestniczek tegorocznej edycji. Kto wie, może właśnie teraz, po wielu latach, Polka trafi na podium? Trzymamy kciuki.

O dalszych poczynaniach Marceliny Zawadzkiej w konkursie Miss Universe będziemy was sukcesywnie informować :) A tymczasem zobaczcie jej konkursowe kreacje i zdjęcie wykonane dosłownie chwilę przed wylotem z Polski.

Marcelina Zawadzka Miss Universe

Konkursowe kreacje Marceliny:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marcelina Zawadzka w Las Vegas na konkursie Miss Universe
Newsy
Amerykanie zachwyceni Marceliną! "Win Poland!"
Polka robi furorę w Las Vegas

Wybory Miss Universe 2012 już w środę. Polskę reprezentuje ubiegłoroczna Miss Polonia Marcelina Zawadzka . Nasza kandydatka jest doskonale przygotowana do udziału w konkursie. Perfekcyjnie włada językiem angielskim, wie co chce przekazać światu, a do tego ma dwie zachwycające kreacje zaprojektowane przez Annę Krzyżanowską. Po raz pierwszy chyba profesjonalne przygotowanie opłaciło się - Amerykanie są pod wielkim wrażeniem Marceliny! Jak relacjonuje, Małgorzata Herde - Dyrektor Biura Miss Polonia, która jest na miejscu: - Marcelina radzi sobie znakomicie. Jest w doskonałej formie! Osoby pracujące przy Miss Universe bardzo ją chwalą i mówią, że to najlepsza Polska Miss! Jak przechodziłyśmy przez hotel to ludzie robili sobie z nią zdjęcia, prosili o autografy i krzyczeli: Go Poland, Win Poland! Czy nasza narodowa duma zostanie połechtana jeszcze bardziej i Polka odniesie sukces? Możecie jej w tym pomóc! Wystarczy zagłosować na Marcelinę na stronie missuniverse.com . Każdy oddany głos, to większa szansa na wejście do półfinału. Trzymamy kciuki! A tak Marcelina wygląda w kreacjach przygotowanych specjalnie na Miss Universe:

Marcelina Zawadzka przekazała sukienkę z Miss Universe Dla WOŚP
Newsy
Legendarna suknia Miss Polonia na aukcji WOŚP
Zachwyciła w niej cały świat. Teraz może być Twoja!

Tradycją stało się już, że gwiazdy oddają swoje fanty na licytacje, z których zysk trafia na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jedną z ciekawszych akcji w ramach 21 Finału WOŚP jest aukcja kreacji Marceliny Zawadzkiej . Miss Polonia przekazała fundacji swoją suknię narodową zaprojektowaną przez Annę Krzyżanowską z wyborów Miss Universe 2012. Sukienka miss ma ogromną wartość symboliczną. To między innymi dzięki niej Polka znalazła się w elitarnym gronie 16 najpiękniejszych kobiet świata. Dlatego kobieta, która ją wylicytuje z pewnością będzie mogła się w niej czuć wyjątkowo. Aukcja trwa do 6 lutego (znajdziecie ją tutaj ). Zachęcamy wszystkich do udziału w licytacji, bo oprócz tego, że możemy zakupić unikalną rzecz, pomożemy potrzebującym dzieciom. Zobacz: Najnowsza kampania reklamowa z udziałem Marceliny Zawadzkiej Marcelina Zawadzka podczas wyborów Miss Universe 2012:

Marcelina Zawadzka o rozstaniu z chłopakiem
ONS
Newsy
Zawadzka opowiedziała o rozstaniu z chłopakiem. Wybrał najmniej odpowiedni moment
Marcelina była kompletnie załamana

W " Tańcu z Gwiazdami " uczestnicy prezentują nie tylko swoje umiejętności taneczne, ale i opowiadają o swoim życiu prywatnym, często zdradzając takie szczegóły ze swojego życia, o których nie wiedział nikt. Dowiedzieliśmy się m.in. o nieciekawej przeszłości Honoraty Skarbek. Przypomnijmy:  Honey nie boi się żadnej pracy. Zanim została gwiazdą, zarabiała jako...   Dzisiejszym motywem przewodnim tanecznego show są wspomnienia najważniejszych wydarzeń w życiu gwiazd. Marcelina Zawadzka opowiedziała o rozstaniu z rajdowcem Jakubem Przygońskim , który postanowił zerwać z nią na trzy dni przed wyborami Miss Universe w 2011 roku. Gwiazda bardzo to przeżyła, ale znalazła pocieszenie u innych uczestniczek konkursu: Ja znałam go trzy lata i na trzy dni przed wylotem powiedział mi, że musimy się rozstać . To było trudne, przeżyłam to bardzo i w szoku poleciałam na konkurs. Miałam momenty, że myślałam, po co to ja tam lecę i tak nic mi się nie uda. Musiałam zapomnieć o moich prywatnych sprawach, a to było trudne. - wspominała Zawadzka w zajawce Na szczęście Marcelina szybko się z tego podniosła.  Zobacz:  Maserak bezlitosny dla Marceliny: Ile lat temu byłaś Miss Polonią? Czwarty odcinek TzG:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner