Marcelina Zawadzka czy Ida Nowakowska? Która gwiazda TVP wybrała fajniejszą stylizację w intensywnym czerwonym kolorze? Piękne prowadzące programu "Pytanie na Śniadanie" pojawiły się na prezentacji zimowej ramówki stacji i przyćmiły wszystkich! Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska postawiły na czerwony total look, dzięki któremu wyróżniały się z tłumu gwiazd na imprezie. Panie wyglądały obłędnie, ale która stylizacja bardziej przypadła Wam do gustu? Idy czy Marceliny?

Zobaczcie, jak Marcelia Zawadzka i Ida Nowakowska prezentowały się na ramówce TVP i głosujcie w naszym stylowym pojedynku! 

Zobacz także: W Black Friday 2019 w Zarze szukaj tej puchowej kurtki! Marcelina Zawadzka już ją ma

Marcelina Zawadzka wybrała czerwony lateksowy komplet - spodnie i marynarkę. Look podkreślił świetną figurę gwiazdy TVP! Stylizację uzupełniły sandałki w czerwonym odcieniu. 

Na czerwień postawiła również Ida Nowakowska. Gwiazda TVP również wybrała marynarkę i spodnie, ale w zupełnie innym stylu niż Marcelina. Ida zaprezentowała się w szerokich spodniach z seksownym rozcięciem, a jej look uzupełniły beżowe szpilki.