Marcela wspomina jurorów Top Model
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Nikt już chyba nie ma wątpliwości, że największą gwiazdą, którą stworzyła trzecia edycja "Top Model" jest Marcela Leszczak. Modelka na dobre zagnieździła się już w show-biznesie i polują na nią nawet paparazzi. Przypomnijmy: Marcela z chłopakiem na zakupach. Gorące zdjęcia!

Marcela swój udział w show wspomina bardzo dobrze pomimo przegranej w ścisłym finale (zobacz: "Widzowie popełnili błąd. Zuza nie zrobi kariery") i niezwykle ciepło wypowiada się o jurorach programu - szczególnie o Marcinie Tyszce. Fotograf nigdy nie ukrywał, że Leszczak jest jego faworytką. W rozmowie z AfterParty.pl Marcela wyznała, że po finale "Top Model" spotkała się nawet z jego rodzicami.
 

Wiem, że jest mu (Marcinowi Tyszce - red.) bardzo przykro, że przegrałam. Nawet jego rodzice podeszli do mnie i powiedzieli, że jest im bardzo przykro, bo wiedzą, że Marcin mnie kocha - powiedziała w rozmowie z nami.


Zobaczcie też drugą część wywiadu, który AfterParty.pl przeprowadziło z Marcelą. Wspomina w nim nie tylko program "Top Model", ale również opowiada o swoich ulubionych markach odzieżowych, zakupach i popularności. Zobacz: Marcela topless w reklamie


Zobacz pierwszą część wideo: Marcela o Zuzie: "Powiedziałam prawdę"

Marcela na zakupach w centrum handlowym. Gorące zdjęcia pary: