Marcela Leszczak na pokazie "Simple"
Akpa

Śliczna Marcela debiutuje na salonach. Dlaczego nie poszła w pokazie?

Marcela Leszczak na pokazie "Simple"
Akpa

Wczoraj w Warszawie odbył się pokaz marki "Simple", na którym zaprezentowano kolekcję na nadchodzący jesienno-zimowy sezon. Nie zabrakło na nim plejady polskich gwiazd. Przypomnijmy: Ponad 40 gwiazd na pokazie Simple

Wśród nich brylowała finalistka trzeciej edycji "Top Model", Marcela Leszczak. Modelka zachwyciła wszystkich długą białą sukienką od "Simple" z seksownym rozcięciem, które eksponowało lewą nogę w stylu "na Angelinę Jolie". Do sukienki Marcela dobrała buty tej samej marki, które są hitem trwającego sezonu. Leszczak była bardzo podekscytowana oglądając koleżanki z programu "Top Model 3" na wybiegu (zobacz zdjęcia):
 

Pokaz mi się bardzo podobał, a dziewczyny wypadły super - byłam z nich bardzo dumna, choć trochę się denerwowałam w trakcie pokazu i trzymałam za nie kciuki, żeby się nie wywróciły, bo na samym wybiegu były porozrzucane kamyczki jako element scenografii i to na pewno utrudniało im przejście po nim. Ale dały radę, bardzo się cieszę. Mnie brakuje paru centymetrów i zdaję sobie sprawę, że w Europie typową modelką wybiegową nie będę, ale czeka mnie teraz parę castingów i jestem dobrej myśli - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl modelka.


Zobacz też: "Widzowie popełnili błąd. Zuza nie zrobi kariery"

Zobaczcie zdjęcia Marceli Leszczak z wczorajszego pokazu "Simple". Dobrze wyglądała?Marcela i pozostałe gwiazdy na pokazie Simple CP w ATM Studio:

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44