Anna Lewandowska pokazała płaski brzuch miesiąc po porodzie
Instagram/Eastnews

Nagonka na Lewandowską. Manuela Gretkowska o Ani: "Jest żoną półboga, lekko odleciała". Zobacz cały wpis!

Anna Lewandowska pokazała płaski brzuch miesiąc po porodzie
Instagram/Eastnews

Ostatnio Anna Lewandowska pokazała brzuch zaledwie miesiąc po porodzie! Trenerka szybko wróciła do perfekcyjnej formy po ciąży, co zawdzięcza temu, że w trakcie ciąży ćwiczyła i trzymała się diety.  

Opłaca się być AKTYWNYM i trzymać się zdrowych zasad, zarówno przed ciążą jak i w jej trakcie! Powoli wracam do formy💧 - wbrew pozorom nie jest łatwo🙈! 😉Pamiętajcie jednak o tym, o czym wielokrotnie powtarzam. Każdy organizm regeneruje się w innym tempie. Nie poddawajcie się i nie rezygnujecie, a małymi kroczkami wrócimy do formy. Dajcie sobie czas i luz - nic na siłe!  - napisała Ania pod swoim zdjęciem z treningu. 

Zdjęcie Ani, na którym widać jej praktycznie płaski brzuch, wywołało w mediach sporo emocji. Dlaczego? 

Nagonka na Annę Lewandowską za zdjęcie z treningu miesiąc po porodzie

Pojawiły się głosy, że takie zdjęcia mogą negatywne wpływać na samopoczucie innych kobiet, którym jest trudno wrócić do szczupłej sylwetki po urodzeniu dziecka. W obronie Ani stanęła Maja Bohosiewicz, która uważa, że trenerka powinna być inspiracją dla innych kobiet, a nie ofiarą hejtu. 

Dziewczyny, powinnyśmy się inspirować innymi kobietami, a nie je krytykować. To chyba nie szok, że mistrzyni świata w karate, której pracą i pasją jest sport i zdrowy styl życia dobrze wygląda kilka tyg po porodzie. A my zamiast wylewać swoje frustracje, pomyślmy co możemy "wziąć" od Chudej Lewandowskiej. Na jej blogu jest pełno zdrowych przepisów, dużo zestawów ćwiczeń dla kobiet w ciąży - napisała Maja. 

 

Polecamy: Callanetics: jak ujędrnić brzuch po ciąży ćwiczeniami?

Teraz głos w tej sprawie zabrała Manuela Gretkowska. Co napisała na temat żony Roberta Lewandowskiego? 

Kobiety, dajmy spokój Ani Lewandowskiej. Może karmi dziecko więc po co ma się denerwować? Winy matek nie przechodzą na córeczki. W dodatku Lewandowska nie jest niczemu winna. Ma własną firmę i chce sobie radzić, dla reklamy ludzie robią co mogą . Co z tego, że sfotografowała swój płaski brzuch miesiąc po porodzie? Polacy nie gęsi, Polki nie pingwiny naśladować nie muszą ptasimi móżdżkami każdej mody. Dziewczyna jest żoną półboga - tak się u nas traktuje Lewandowskiego i lekko odleciała, nie ona jedna. Wpasowała się w tło którym wszystkie żyjemy. Ciało kobiece traktowane jest jak sprzęt do amortyzacji, my jak towary. Taka jest zasada kapitalizmu i patriarchatu. W skrócie mówi o tym dowcip: Facet ma 3 kochanki. Nie wiedząc, którą wybrać na żonę, każdej daje po 100 tysięcy. Pierwsza inwestuje i zwraca zysk, druga wyprawia dla niego imprezy, trzecia po spa i zabiegach, uperfumowana oczekuje go na kanapie. Którą z nich facet wybierze? Tę z największymi cyckami - napisała Gretkowska. 

Co o tym myślicie? Czy Anna Lewandowska daje dobry przykład? 

ZOBACZ: Rodzinna sielanka rodziny Lewandowskich. Młoda mama zdradziła jak nazywa córeczkę i pokazała kolejny… wózek!

 

Wpis Manueli Gretkowskiej o Ani Lewandowskiej

Manuela Gretkowska o Annie Lewandowskiej
Facebook

Anna Lewandowska zachwyca figurą miesiąc po porodzie

Anna Lewandowska wróciła do formy sprzed ciąży
Instagram

Trenerka wypoczywa teraz z mężem i córką na Mazurach

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
East News

Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30