Marta Manowska o presji prowadzenia program "Rolnik szuka żony"
ONS

Manowska o prowadzeniu "Rolnik szuka żony": Pewne rzeczy moglibyśmy podsycać, ale...

Marta Manowska o presji prowadzenia program "Rolnik szuka żony"
ONS

Martę Manowską widzowie pokochali po pierwszej edycji programu "rolnik szuka żony". Piękna blondynka zauroczyła wszystkich uśmiechem i pozytywną energią. Całkiem niedawno zaskoczyła też sporą metamorfozą. Zobacz: Gwiazda "Rolnik szuka żony" przeszła ogromną metamorfozę. Mocno ścięła długie włosy

Teraz rozpoczęła się druga edycja popularnego show, w którym rolnicy i jedna rolniczka będą szukali miłości. Manowska jak poprzednio będzie ich powierniczką i doradcą. To ogromna odpowiedzialność, a prowadząca przyznała, że czuje lekką presję. Ponadto zdradziła, że pewne wątki można podsycić na wizji, ale nie chce tego robić, bo zdaje sobie sprawę, że ci ludzie naprawdę szukają ciepła. Nam opowiedziała o swoich obawach po wczorajszym pokazie Macieja Sieradzkiego:

Tak, czuję presję. My najbardziej powinniśmy czuć odpowiedzialność za ich życie. Mówię tutaj o całej ekipie. Dlatego robimy to tak delikatnie i pewne rzeczy moglibyśmy podsycać, żeby słupki oglądalności były jeszcze wyższe, ale tego robić nie chcemy. Chcemy do nich podejść prawdziwie, nie chcemy zbyt wiele zmieniać, bo taki program pokochali widzowie. 


Oglądacie?

Zobacz: Manowska zaliczyła wpadkę na planie programu TVP. To koszmar każdej kobiety
 Marta Manowska na gali TeleKamery 2015

 

Manowska jako prowadząca "Rolnik szuka żony":

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08