Marta Wiśniewska, Mandaryna z dziećmi z 2015 roku
Newsy

Mandaryna zmieniła fryzurę! To przez chorobę... ZDJĘCIA

Wygląda lepiej?

Mandaryna największą popularność zyskała dzięki małżeństwu z Michałem Wiśniewskim. Para doczekała się dwójki dzieci: Fabienne oraz Xaviera. Polacy mogli oglądać ich codzienne życie dzięki reality show "Jestem, jaki jestem". To właśnie podczas tego programu TVN Mandaryna i Michał wzięli ślub! Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu i każde z nich poszło w swoją stronę.

 

Zobacz: Mandaryna: Michał jest bardzo zaborcza osobą

 

Obecnie Mandaryna wychowuje dwójkę swoich dzieci. Oprócz tego prowadzi zajęcia taneczne, o czym opowiadała niedawno w "Dzień Dobry TVN". Mandaryna zdecydowała się również na spektakularną metamorfozę. Marta Wiśniewska odwiedziła atelier Kajetana Góry i zdecydowała się na doczepianie włosów. Okazuje się, że był to krok podyktowany nie tylko względami estetycznymi, ale również zdrowotnymi.

 

Zobaczcie, cukrzyca potrafi siać zniszczenie i niestety włosy także obrywają wtedy rykoszetem. Na ratunek przychodzi perukarstwo, tak perukarstwo, a nie samo fryzjerstwo. (Doczepianie włosów jest elementem perukarskim). Marta od wielu lat źle się czuła w swoich włosach, stosowaliśmy różne zabiegi, ale często były chwilowe. Starała się od dłuższego czasu zapuścić włosy, ale bezskutecznie. Dlatego też zastosowałem metodę keratynową. Efekty zobaczcie sami. Jak widzicie z cukrzycą można żyć i są sposoby na powrót do swojego wyglądu - można przeczytać pod fotografią.

 

Jak wam się podoba metamorfoza Mandaryny? Czy to zmiana na plus?

 

POLECAMY: Mandaryna wspierała akcję charytatywną, a w tym czasie straż miejska odholowała jej samochód

 

Mandaryna po metamorfozie

Instagram

Zmiana na plus?

Marta Wiśniewska, Mandaryna z dziećmi z 2006 roku
East News

Michał Wiśniewski i Marta Wiśniewska w programie "Dzień Dobry TVN"
East News
Newsy
Mandaryna wbiła szpilę Michałowi Wiśniewskiemu! Zdradziła, co jej dzieci odziedziczyły po ojcu!
Mandaryna wbiła szpilę Michałowi Wiśniewskiemu! Zdradziła, co jej dzieci odziedziczyły po ojcu!

Marta Wiśniewska zdradziła, co jej dzieci odziedziczyły po Michale Wiśniewskim. Takiego komentarza lider zespołu "Ich Troje" z pewnością się nie spodziewał! Mandaryna i Michał Wiśniewski byli małżeństwem przez wiele lat. Poznali się w 2000 roku, a dwa lata później wzięła ślub cywilny. Marta była drugą żoną wokalisty- razem wystąpili w reality-show "Jestem jaki jestem" i doczekali się dwójki dzieci. Niestety, małżeństwo Mandaryny i Michała Wiśniewskiego zakończyło się w 2006 roku. Od tamtej chwili minęło sporo czasu, a ich dzieci są już nastolatkami. Teraz Marta Wiśniewska zdradziła, co  Fabienne i Xavier odziedziczyli po swoim ojcu... Marta Wiśniewska wbija szpilę byłemu mężowi Dzieci Marty Wiśniewskiej i lidera zespołu "Ich Troje" mają już 16 i 17 lat. Teraz Mandaryna zdradziła, co po swoich rodzicach odziedziczyli Fabienne i Xavier. Mają więcej cech Michała czy jednak Marty? Zobaczcie, co powiedziała dumna mama!  Myślę, że mają trochę ze mnie, trochę z Michała, ale w ogóle nie rozpatruję tego w takich kategoriach, bo oni wzięli z nas, to co najlepsze, więc to jest najfajniejsze- powiedziała w rozmowie z Wideoportalem. W dalszej częścu komentarza Mandaryna wbiła szpilę byłemu mężowi.  Ogromną pasję do tańca zaszczepiłam im ja i to wzięli ze mnie, bo są naprawdę świetnymi tancerzami. Dość wysoko stoją w świecie tanecznym. Natomiast nie wiem co z Michała. Poczucie rytmu mają, czerwonych włosów nie mają, są mili, nie są pyskaci, więc chyba niewiele- oceniła Marta Wiśniewska. Myślicie, że Michał Wiśniewski odpowie byłej żonie?  Zobacz także:   Michał i Xavier Wiśniewscy o swojej relacji, alkoholu i życiu w patchworkowej rodzinie Marta Wiśniewska zdradziła, co jej dzieci odziedziczyły po...

Mandaryna
ONS
Newsy
Mandaryna zmieniła kolor włosów! Porzuciła platynowy blond, jak teraz wygląda?
Mandaryna zmieniła kolor włosów! Porzuciła platynowy blond, jak teraz wygląda?

Marta Wiśniewska dotychczas była wierna bardzo jasnemu blondowi. Jeszcze kilka lat temu była zakochana w swoich długich, jasnych włosach, które w końcu zdecydowała się ściąć na modnego boba. Teraz przyszedł czas na zmianę koloru włosów. Wokalistka zrezygnowała z platynowego blondu i przyciemniła włosy. Zobaczcie, jak teraz wygląda. Podoba Wam się taka zmiana? Marta Wiśniewska przeszła metamorfozę Fani Mandaryny opublikowali na Instagramie kilka zdjęć gwiazdy z konferencji z okazji Światowego Dnia Cukrzycy. Piosenkarka nie ukrywała, że cierpi na cukrzycę i stara się aktywnie działać na rzecz zwiększania świadomości na temat tej choroby. Udział gwiazd w tego typu projektach jest bardzo ważny, a Marta Wiśniewska nie jest jedną celebrytką, która otwarcie mówi o swojej chorobie. Do tego grona należą też: Olaf Lubaszenko, Joanna Krupa czy Julia Wieniawa, które zmagają się z chorobami tarczycy.  Mandaryna zaprezentowała się tego dnia w prostej stylizacji w czarnym kolorze, ale największą uwagę zwróciły jej przyciemnione włosy! Wokalistka zdecydowała się lekko pocieniować włosy i delikatnie przyciemnić je pasemkami. Mała zmiana, ale duży efekt. Zgadzacie się z nami? Spójrzcie na zdjęcie!         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Mandaryna podczas Światowego Dnia Cukrzycy 😊 #Mandaryna #Cukrzyca #konferencja Post udostępniony przez Mandaryna Fan Club (@mandarynafanclub) Lis 11, 2019 o 12:44 PST           Wyświetl ten post na Instagramie.      ...

Marta Wiśniewska skomentowała rozstanie byłego męża z Dominiką Tajner
East News
Newsy
Marta Wiśniewska skomentowała rozstanie byłego męża z Dominiką Tajner! Padły mocne słowa...
Marta Wiśniewska skomentowała rozstanie byłego męża z Dominiką Tajner! Padły mocne słowa...

Marta Wiśniewska "Mandaryna" ostro skomentowała rozstanie byłego męża z Dominiką Tajner! Czy Marta wiedziała, że Michał Wiśniewski podjął decyzję o czwartym rozwodzie? "Mandaryna" była drugą żoną lidera zespołu "Ich Troje". Poznali się w 2000 roku, a dwa lata później wzięła ślub cywilny. Michał i Marta razem wystąpili w głośnym reality-show "Jestem jaki jestem", w którym pokazywali, jak wygląda ich życie na co dzień. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu - małżeństwo Marty i Michała Wiśniewskich skończyło się w 2006 roku. Teraz była żona wokalisty skomentowała jego rozstanie z czwartą żoną! Mandaryna wbija szpilę byłemu mężowi Marta Wiśniewska w rozmowie z "Faktem" przyznała, że była bardzo zaskoczona informacjami o rozstaniu byłego męża z Dominiką Tajner. Jak komentuje zachowanie lidera zespołu "Ich Troje"? Padły mocne słowa! Jestem w ogromnym szoku. Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice -  powiedziała w rozmowie z dziennikiem.  Była żona Michała Wiśniewskiego zapewnia, że ona ani ich wspólne dzieci nie wiedziały o planach wokalisty.  Skoro nawet Dominika mówi, że nic o tym rozwodzie nie wiedziała, to skąd ja jako była żona miałabym coś wiedzieć? - oceniła w rozmowie z "Faktem".  Niestety, sam Michał Wiśniewski do tej pory nie skomentował medialnych doniesień na swój temat. Czy wkrótce powie, dlaczego zdecydował się na rozstanie z Dominiką Tajner?  Zobacz także:   Michał Wiśniewski rozwodzi się już czwarty raz! Poznaj wszystkie jego historie miłosne Kilka dni temu Dominika Tajner-Wiśniewska zdradziła, że jej mąż złożył wniosek o rozwód.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner