Mandaryna wróciła na salony
ONS/Akpa
Gwiazda opowiedziała nam o swoich planach
1/7
Mandaryna wróciła na salony
ONS/Akpa

Na wczorajszym otwarciu Atelier Kajetana Góry pojawiło się wiele polskich celebrytek i to sporo takich, których od dłuższego czasu nie widzieliśmy na salonach. Przypomnijmy: Plejada gwiazd w bieli na otwarciu Atelier Kajetan Góra

Wśród nich była Mandaryna. Piosenkarka od dłuższego czasu unikała dużych imprez i raczej nie pokazywała się na czerwonych dywanach. W Atelier Kajetana zachwyciła swoją rockową stylizacją - do białej marynarki i dość pokaźnego dekoltu, dobrała krótkie wzorzyste szorty i ciężkie buty. Zadziorna fryzura dodała pazura całości. Skąd przerwa od show-biznesu?

Cieszę się, że mogłam uciec w coś co kocham. Cieszę się, że show-biznes i bycie celebrytą nie musi być moim obowiązkiem. Cieszę się, że mam w co uciec, w taniec, że nie muszę być na świeczniku żeby funkcjonować. Teraz jest tak że ten skandal jest wpisany w bycie celebrytą. Moim zdaniem to jest głównie dlatego, że ludzie nie mają alternatywy, a chcą być znani. To jest dla nich jedyny punkt na który stawiają. Nie mają poza tym nic innego do zaoferowania - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl Marta.


Wiśniewska nie ukrywa, że stan rzeczy spowodowany był też faktem, iż bycie na świeczniku okazało się nie do końca tak przyjemne, jak mogło się wydawać na początku jej kariery. W rozmowie z nami gwiazda przyznała, że teraz jest ostrożniejsza:

Moment w którym zaczęłam być na świeczniku wydawał się dla mnie super i wierzyłam, że wszyscy się z tego cieszą, tak jak ja. Rzeczywistość jest inna. Moja taka naiwność wzięła wtedy górę, dlatego teraz jestem bardzo ostrożna. Wtedy wydawało mi się, że jak się uśmiecham to wszyscy powinni mnie kochać. Tak nie jest - dodała.


Czy zatem doczekamy się kolejnej płyty od Mandaryny? Kiedyś jej utwory podbijały polskie listy przebojów. Wokalistka przyznaje, że obecnie skupia się na tańcu i koncerty gra rzadziej niż kiedyś.

Jest singiel i on jest, funkcjonuje. Na razie skończyłam na singlu, nie mam ciśnienia na wydawanie kolejnych płyt. Skupiłam się na tańcu. Jeśli jesteś artystą, który nie tworzy sam piosenek to nie jest to łatwe żeby trafić na osobę, która napisze dokładnie to, co chcę żeby zaśpiewać. Chciałabym kontynuować kierunek z płyty "AOK", ale na razie nie skupiam się na muzyce. Gram czasami koncerty, ale rzadziej niż kiedyś - wyznała w rozmowie z AfterParty.pl


Zobaczcie rockową Mandarynę na otwarciu Atelier Kajetana Góry. Tęskniliście za nią?

2/7
Mandaryna na otwarciu Atelier Kajetan Góra
Akpa
3/7
Mandaryna na otwarciu Atelier Kajetan Góra
ONS
4/7
Mandaryna na otwarciu Atelier Kajetan Góra
ONS
5/7
Mandaryna na otwarciu Atelier Kajetan Góra
Akpa
6/7
Mandaryna na otwarciu Atelier Kajetan Góra
Akpa
7/7
Mandaryna na otwarciu Atelier Kajetan Góra
Akpa