East News

Mamy zwiastun nowej "BrzydUli"! Myśleliście, że Ula Cieplak będzie żyła jak w bajce?! Możecie się bardzo zaskoczyć

East News

Właśnie odbyła się jesienna ramówka programowa TVN. Zdradzono m. in, sporo szczegółów dotyczących nadchodzących produkcji. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowej "BrzydUli"! Jak potoczyły się losy ulubienicy widzów, Uli Cieplak? Jej życie niestety znowu dalekie jest od bajki. Empatyczna Ula znowu poświęciła się innym, zupełnie zapominając o sobie... Czy uda jej się ponownie o sobie zawalczyć? Zobaczcie zwiastun! 

Zobacz także: Fanki zasmucone zdjęciem nowej "BrzydUli"! "Czemu promujecie stereotyp?" Kamińska odpowiedziała

"BrzydUla 2": Jak potoczyły się losy Uli Cieplak? Gdzie i kiedy oglądać "BrzydUlę 2"?

Premiera nowych odcinków "BrzydUli" zbliża się wielkimi krokami. Serial będzie emitowany od 5 października na antenie TVN 7 (od poniedziałku do piątku), TVN w blokach powtórkowych (w sobotę i w niedzielę) od 10 października, oraz od 2 października na Player.pl, gdzie będzie można zobaczyć odcinki przedpremierowo. 

Kilka dni temu Julia Kamińska, wcielająca się w tytułową "BrzydUlę" dodała zdjęcie swojej bohaterki, które od razu wzbudziło smutek fanek. Ula Cieplak daleka była od ikony piękna, jaką zapamiętali fani serialu w ostatnich odcinkach. 

Ula jest atrakcyjną, wspaniałą kobietą. Przez ludzi powierzchownych, będzie postrzegana jako nieatrakcyjna. Tytuł jest przewrotny. - wyjaśniła na Instagramie aktorka

Dziś znamy już o wiele więcej szczegółów! Ula Cieplak w nowych odcinkach "BrzydUli" będzie mamą. Dziewczyna odłoży życie zawodowe na dalszy plan, aby w 100 % poświęcić się rodzinie. Niestety to odbije się nieco na jej wyglądzie fizycznym - czego nie można powiedzieć o Violetcie, która swój wygląd stawia ponad wszystko. W dodatku Ula będzie podejrzewała swojego serialowego męża, Marka Dobrzańskiego (w tej roli Filip Bobek) o prowadzenie podwójnego życia. Wiadomość o tym, że zatrudnił nową atrakcyjną asystentkę jej w tym nie pomoże... Ula postanowi wrócić do pracy! Jak się w niej odnajdzie? 

Zobacz także: Violetta Kubasińska w nowej "BrzydUli" przejdzie metamorfozę. Będzie bardziej szalona niż 10 lat temu!

Oto zwiastun nadchodzących odcinków "BrzydUli", które zobaczymy już od 5 października. Serial będzie emitowany aż na trzech kanałach. W TVN7 od poniedziałku do piątku od 5 października, w Playerze prapremiery od piątku 2 października oraz TVN –  w soboty i niedziele w blokach powtórkowych od 10 października.  

Ze zwiastuna dowiadujemy się, że tytułowa "BrzydUla" zosrała mamą i zmaga się z trudami macierzyństwa. W dodatku będzie w nieszczęśliwym związku z Markiem Dobrzańskim. Podejrzewając go o prowadzenie podwójnego życia postanowi wrócić do pracy. Jak przywitają ją w dawnym miejscu pracy? Czy będzie umiała odnaleźć się tam jako "żona prezesa"? 

Jest zwiastun nowej "BrzydUli". Produkcja zdradzła pierwsze szczegóły
Instagram

 

Więcej na temat Brzydula
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54