Portal mamotoja.pl już jest

Mamotoja.pl – nowa odsłona Babyonline!

Portal mamotoja.pl już jest

 

Serwis dla rodziców Babyonline.pl zmienił wygląd i nazwę na Mamotoja.pl! Teraz strona dla rodziców ma nową szatę graficzną i jest jeszcze prostszy w obsłudze, szczególnie na komórkach. Zobacz, dlaczego warto go odwiedzić, jeśli jesteś rodzicem!


Najlepszy ekspercki serwis dla rodziców, czyli Mamotoja.pl (dawne Babyonline) przeszło przemianę, szczególnie ważną dla czytelników – teraz jest prostszy w obsłudze, a jego wygląd jest bardziej przejrzysty.


Skąd pomysł na zmianę nazwy serwisu?


Kto ma dziecko, na pewno zna czasopismo „Mamo, To Ja”, które wydaje wydawnictwo Edipresse (w jego skład wchodzi również serwis Party.pl). Niewiele osób jednak wiedziało, że Babyonline.pl z poradami i wypowiedziami ekspertów, współtworzą te same redaktorki, które tworzą czasopisma dla rodziców, m.in. właśnie „Mamo, To Ja”.


Jakie nowości na Mamotoja.pl?


Nowa odsłona serwisu to także kilka praktycznych zmian, m.in.: nowa szata graficzna, ulepszona, bardziej intuicyjna nawigacja oraz łatwiejszy dostęp do ulubionych narzędzi mam, w tym kalendarza ciąży, kalendarza rozwoju dziecka czy też kalendarza dni płodnych.

 

Mamotoja.pl – nowa odsłona Babyonline.pl!


To, co najważniejsze, czyli ulubione, wysokiej jakości porady i wywiady z ekspertami pozostają bez zmian. Rodzice wciąż mogą znaleźć praktyczne wskazówki jak radzić sobie z buntem dwulatka, dowiedzieć się, czy zabieg credego jest niebezpieczny dla noworodka oraz jak rozpoznać rozmaite choroby i dolegliwości u niemowląt i małych dzieci. A wszystko dzięki temu, że redakcja, która tworzyła Babyonline.pl pozostała ta
sama. Mamotoja to jeszcze więcej sprawdzonych rad dla rodziców!

 

Zobacz: Będą nowe standardy okołoporodowe. Co i kiedy się zmieni?

 

Portal mamotoja.pl już jest

 

Portal mamotoja.pl już jest

Więcej na temat dzieci gwiazd
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41