Viki Gabor pokona Roksanę Węgiel?

Mama Viki Gabor komentuje stan zdrowia męża: "Ma kilka poważnych obrażeń". Jest oficjalne oświadczenie rodziny nastolatki 

Viki Gabor pokona Roksanę Węgiel?

Dziś media obiegły szokujące informacje na temat ataku na 13-letnią zwyciężczynię Eurowizji Junior 2019, Viki Gabor oraz jej matkę. 11 września pod jednym z warszawskich sklepów miało dojść do nieprzyjemnego incydentu. Do czekających przed sklepem Viki Gabor oraz jej mamy miała podejść grupka młodych mężczyzn, którzy zaczęli je nagabywać, obrażać oraz zażądali pieniędzy. W obronie córki stanął ojciec 13-latki, pan Dariusz Gabor, w wyniku czego został pobity. Ojcu nastoletniej gwiazdy udzielono pomocy medycznej, ale nie wymagał hospitalizacji. Głos w sprawie zabrała właśnie Ewelina Gabor, mama piosenkarki. 

Zobacz także: Viki Gabor została zaatakowana! Pobito tatę piosenkarki, który stanął w jej obronie!

Mama Viki Gabor wydała oświadczenie w sprawie ataku na ojca młodej gwiazdy

Viki Gabor wraz z rodzicami udała się na zakupy. Wraz z mamą postanowiła poczekać na ojca przed sklepem. Wówczas doszło do nieprzyjemnego incydentu, o którym poinformował Polsat News. Grupka mężczyzn nagabywała Viki oraz jej mamę i zażądała pieniędzy. Na ratunek rodzinie ruszył pan Dariusz Gabor. Zwrócił uwagę napastnikom, w wyniku czego został pobity. Ewelina Gabor, mama nastolatki, wydała oficjalne oświadczenie w sprawie napadu: 

Kochani, fakt jest taki, że zdarzenie z 11 września 2020 roku naprawdę miało miejsce. Jest to dla nas bardzo smutne, że w czasach, w których żyjemy, nie możemy czuć się bezpieczni. Całe szczęście mój mąż (tata Viki) czuje się dobrze, choć odniósł kilka poważnych obrażeń. Dziękujemy za troskę. - napisała mama Viki Gabor w oświadczeniu dla Onetu. 

Podziękowała również wszystkim, którzy zareagowali błyskawicznie na niebezpieczeństwo jakie spotkało jej rodzinę przed jednym ze sklepów. 

Z tego miejsca przede wszystkim chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy udzielili nam tego dnia pomocy: ochroniarzowi, który zareagował na tę sytuację, policji za szybką interwencję i uchwycenie sprawców (Komenda Rejonowa Policji Warszawa ll, ul. Malczewskiego 3/5/7), dziękujemy medykom i przechodniom, którzy nie przeszli obojętnie i udzielili wsparcia w schwytaniu sprawców.

Rodzina Viki Gabor ma również nadzieję, że sprawcy poniosą konsekwencję za swoje czyny: 

Mamy nadzieję, że sprawcy poniosą odpowiednią karę i że to będzie dla nich nauczka na całe życie. Bardzo prosimy o uszanowanie prywatności naszej rodziny i zaprzestanie kontaktowania się celem uzyskania komentarza.

Zobacz także: W wieku 13 lat Viki Gabor ma zamiar podbić świat! I najpewniej się jej uda! Ale co z nauką i szkołą?

Mama Viki Gabor potwierdziła szokujące informacje dotyczące napadu na ich rodzinę przed jednym z warszawskich sklepów. 

Viki Gabor
East News

Ojciec Viki Gabor w wyniku ataków odniósł kilka poważnych obrażeń ale czuje się dobrze. 

Viki Gabor
East News

 

Więcej na temat Wiktoria Viki Gabor
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43