Edyta Górniak
East News

Edyta Górniak przeżywa ostatnio naprawdę ciężkie chwile. Niedawno wyjawiła, że ma za sobą traumatyczne przeżycie - poroniła ciążę. Niestety, los nie oszczędza piosenkarki. Jak się bowiem okazuje, jej mama ponownie trafiła do szpitala. Nie jest tajemnicą, że pani Grażyna ma problemu z sercem i jakiś czas temu była hospitalizowana. Edyta Górniak zrezygnowała wtedy z pracy na planie "The Voice of Poland", żeby być przy chorej mamie. W końcu jednak lekarze zdecydowali się wypisać mamę artystki ze szpitala. Niestety, najwyraźniej zrobili to zbyt pochopnie! 

 

Zobacz: Mama Edyty Górniak poruszająco o swojej córce: "Jest moim lekarstwem"

 

Mama Edyty Górniak znów trafiła do szpitala

 

"Fakt" informuje, że mama Edyty Górniak znów się gorzej poczuła i trafiła na oddział szpitalny. Pani Grażyna zgłosiła się do lekarza z bólem serca i obecnie musi być pod obserwacją. Na razie nie wiadomo, ile czasu mama gwiazdy będzie musiała przebywać w szpitalu, jednak tym razem lekarze powinni dokładnie ją przebadać i nie wypisywać zbyt szybko z oddziału.

 

Martwię się o mamę. Uważam, że lekarze w lecie stanowczo za wcześnie wypisali ją ze szpitala - powiedziała Edyta Górniak.

 

Mamie Edyty Górniak życzymy dużo zdrowia!

 

Przeczytaj: Trudne chwile w życiu Edyty Górniak. Jej mama trafiła do szpitala! Edyta zrezygnuje z pracy w TVP?!

 

Zobacz także: Cała prawda o nowym związku Edyty Górniak! Jak Mateusz Zalewski zdobył serce artystki?

 

Edyta Górniak i jej mama przeżywają ciężkie chwile

Edyta Górniak mama
Facebook

Mama artystki znów jest w szpitalu

Edyta Górniak z mamą w szpitalu
Instagram

Więcej na temat Edyta Górniak