Robert Lewandowski w czapce

Mama Ani Lewandowskiej nakręci film dokumentalny! To może być prawdziwy HIT!

Robert Lewandowski w czapce

Mama, Anny Lewandowskiej, Maria Stachurska nakręci film dokumentalny! Jest ona od lat związana z branżą filmową, a teraz zajmie się reżyserią biografii Stanisławy Leszczyńskiej. Tytuł produkcji to "Położna". Stanisława Leszczyńska to bardzo ważna postać w rodzinie Ani Lewandowskiej. Od 1992 roku toczy się jej proces beatyfikacyjny.

 

Zobacz: Anna Lewandowska pokazuje ciążowy brzuszek!

 

Kim jest Stanisława Leszczyńska z rodziny Ani Lewandowskiej?

Propozycję nakręcenia filmu dokumentalnego złożył Marii Stachurskiej jeden z synów Stanisławy Leszczyńskiej. Mama Ani szybko zgodziła się na tę propozycję:

Mówiłam do niej ciociu i traktowałam z ogromnym szacunkiem. Wszyscy w rodzinie znaliśmy jej bohaterskie czyny i niezłomny charakter - opowiadała Maria Stachurska w programie "Warto rozmawiać". 

Stanisława Leszczyńska w czasie II wojny światowej odbierała porody w obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu. Trafiła tam wraz z córką po tym, jak pomagała Żydom. Leszczyńskiej udało się przemycić dyplom położnej i dostała zgodę na pracę. Stanisława odmawiała też zabijania dzieci, a te które były przeznaczone do wynarodowienia w niemieckich rodzinach dyskretnie znaczyła subtelnym tatuażem, aby łatwo je było znaleźć. 

 

Mama Ani Lewandowskiej skończyła już dokumentację na terenie obozu i jest już po pierwszych zdjęciach. Maria Stachurska ma również do dyspozycji dziennik położnej. Myślicie, że film odniesie sukces?

 

Zobacz: Anna Lewandowska była na meczu ze znanym aktorem! Ale nie tylko... Zobacz, jak wyglądali

 

Mama Ani Lewandowskiej kręci film dokumentalny

Anna Lewandowska w szarej luzie, Maria Stachurska w czarnej kurtce, Robert Lewandowski w czapce na lotnisku
Facebook

 

Anna Lewandowska jest bardzo dumna z mamy

Anna Lewandowska na meczu Bayernu
East News

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47