Jarosław Bieniuk Mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska oraz siostra aktorki podczas premiery książki "Ania" Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jaś Bieniuk, Jarosław Bieniuk razem na zdjęciu
Mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska, martwi się o swoje wnuki w związku z aferą wokół Jarosława Bieniuka
East News

Niedawno w mediach gruchnęła wiadomość o zatrzymaniu Jarosława Bieniuka. Były piłkarz miał dopuścić się brutalnego gwałtu na młodej dziewczynie. Oskarżyła go o to Sylwia S., z którą znał się od kilku lat. Jarosław Bieniuk został zatrzymany na 48 godzin. W tym czasie jego dziećmi zajmowała się między innymi mama Ani Przybylskiej. Co Krystyna Przybylska sądzi o całej tej sprawie? Jak chce chronić swoje wnuki? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

Zobacz także: Jarosław Bieniuk zamyka przeszłość! Sprzedaje apartament, w którym mieszkał z Anią Przybylską

1/3
Jarosław Bieniuk
Eastnews

Jarosław Bieniuk oskarżony przez Sylwię S. o brutalny gwałt

Pod koniec kwietnia media obiegła informacja o zatrzymaniu Jarosława Bieniuka. Były partner Ani Przybylskiej został oskarżony przez swoją znajomą, Sylwię S., o brutalny gwałt. Do zdarzenia miało dojść w jednym z sopockich hoteli. Według kobiety Jarosław Bieniuk odurzył ją narkotykami i brutalnie zgwałcił. 

Jarosław Bieniuk został wypuszczony z aresztu po dwóch dniach. Nie został jednak oskarżony o gwałt. Mimo wszystko jego wizerunek został zszargany. Ostatnie doniesienia szczególnie mocno uderzyły też w jego rodzinę. Przypomnijmy, że Jarosław Bieniuk jest ojcem trójki dzieci, które i tak już wiele w życiu przeszły. Na szczęście były piłkarz może liczyć na wsparcie między innymi Krystyny Przybylskiej, mamy Ani. Jak ona ocenia tę sytuację?

2/3
Mama Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska oraz siostra aktorki podczas premiery książki "Ania"
East News

Jak donosi "Dobry Tydzień", mama Ani Przybylskiej mocno przeżyła aferę z udziałem Jarosława Bieniuka. Kobieta martwi się przede wszystkim o wnuki, w tym o nastoletnią Oliwię. Dziewczynka chodzi do publicznej szkoły, gdzie może spotykać się z atakami ze strony swoich rówieśników. Krystyna Przybylska otoczyła ja opieką. 

Krysia skupiła się na Oliwii, Szymonie i Jasiu. To z nimi rozmawiała w pierwszej kolejności i starała się je uspokoić. Nie jest tajemnicą, że umierająca córka uczyniła ją strażniczką majątku dzieci z prośbą, by dbała o ich edukację i bezpieczeństwo. Zawsze jest na posterunku, także teraz, kiedy Jarek wziął bezpłatny urlop w pracy, w klubie Lechii Gdańsk, i nie będzie zarabiał - ujawnia znajoma rodziny w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". 

3/3
Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jaś Bieniuk, Jarosław Bieniuk razem na zdjęciu
East News

Jarosław Bieniuk robi wszystko, aby jego dzieci jak najmniej ucierpiały przez aferę, której stał się niechlubnym bohaterem. W wywiadzie, którego udzielił dla "Dzień Dobry TVN" zdradził, jak wygląda teraz ich życie.

Dwa dni w areszcie, ciężkie chwile, staram się pozbierać. Dzieci mnie znają, zdawały sobie sprawę z tego, że to nieprawda i tata zaraz wróci - przekonuje Jarosław Bieniuk.