Kuba Wojewódzki znów w jury Mam talent

"Mam talent" z udziałem Chylińskiej zniknie z TVN?

Kuba Wojewódzki znów w jury Mam talent

 

Wielki finał 11. edycji programu "Mam talent" już za nami. Tym razem show TVN wygrali Kinga Grześków i Gonzalo Roque z Duo Destiny. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl ostatni sezon "Mam talent" był prawdziwym hitem TVN - okazuje się, że show oglądało średnio 2,84 mln widzów! Stacja w czasie nadawania programu zajmował pozycję lidera na rynku telewizyjnym. Teraz fani "Mam talent" z pewnością zastanawiają się, czy w przyszłości show wróci na antenę...  Władze TVN podjęły już decyzję!

 

Program "Mam talent" wróci na antenę?

 

Dobre wiadomości dla wszystkich fanów "Mam talent"- według doniesień portalu wirtualnemedia.pl show będzie kontynuowane! 12. edycja programu wróci na antenę TVN za rok. Wszystko wskazuje również na to, że stacja nie planuje zmian wśród jurorów i prowadzących. 

W utrzymaniu świeżości „Mam talent!” pomaga nam to, że pokazujemy ten program tylko raz do roku. Po pierwsze po kilku miesiącach widzowie mogą już za nim zatęsknić, po drugie mając kilka miesięcy na przygotowanie produkcji mamy czas na wyszukanie nowych, ciekawych i utalentowanych ludzi- w rozmowie z portalem przyznał Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. 

 

Czekacie na kolejną edycję "Mam talent"?

 

Zobacz także: Agnieszka Chylińska zdradziła intymne szczegóły swojego małżeństwa!

 

Powstanie kolejna edycja "Mam talent".

Agnieszka Chylińska w niebieskiej sukience z falbankami w Mam talent

12. seria show wróci na antenę za rok.

Agnieszka Chylińska o dzieciach

 

 

Więcej na temat Agnieszka Chylińska Mam Talent
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12