ONS

Małżeństwo Ani i Michała to już przeszłość!

ONS
Niespełna rok temu para złożyła papiery rozwodowe do sądu. Wczoraj odbyła się ostatnia rozprawa rozwodowa. Tym samym Michał Wiśniewski odzyskał upragnioną wolność, by móc zawrzeć kolejne małżeństwo z Dominika Idzik-Tajner.

Para rozstała się w zgodzie. W sądzie normalnie ze sobą rozmawiali, a nawet wymieniali drobne uprzejmości. Co do planów zamążpójścia Anny Świątczak na razie nic nie wiadomo. Muzyk nie przeszedł obojętnie obok tego wydarzenia i skomentował je za pośrednictwem Facebook'a:

W przyjaźni i z myślą o przyszłości naszych skarbów rozstaliśmy się z Anią. Qerwsko ciężkie wyznania, oświadczenia przed sądem dają do myślenia. Serce się zapada na myśl ...

Życzę sobie i Dominice aby nasza rodząca się w bólach przeszłości, miłość wytrwała wszystkie próby czasu. Kocham i czuję, że jestem kochany.

Jestem trudnym do życia facetem - ale jak nie ona, to kto da radę wytrzymać ...

Kocham Cię Skarbie !


O planach Ani, by po raz kolejny stanąć na ślubnym kobiercu na razie nic nie słychać. Wychodząc z sądu była żona lidera Ich Troje uroniła parę łez. W końcu została sama z dwójką dzieci, a to nigdy nie jest łatwe...

pijavka

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17