Finał konkursu Siemens FreshLook 2013
serwis prasowy

Malinowska, Zień i Wendzikowska na finale Siemens FreshLook

Finał konkursu Siemens FreshLook 2013
serwis prasowy

Już po raz trzeci odbył się zakupowy finał modowego projektu Siemens FreshLook. 29 maja 2013 roku w galerii Złote Tarasy  w Warszawie spotkało się czterech finalistów konkursu na najlepszą stylizację, którzy pod czujnym okiem stylistki i redaktor naczelnej e-magazynu Siemens FreshLook Karoliny Malinowskiej, projektanta Macieja Zienia oraz dziennikarki Anny Wendzikowskiej spędzili cały dzień na zakupach marzeń. Każdy z uczestników  miał do wydania  3000 zł.

W trakcie finału przyznano również nagrodę specjalną dla osoby, która swoją stylizacją skompletowaną podczas zakupów oddała najlepiej ideę „Fresh Look”.   Po burzliwej dyskusji jurorzy zdecydowali się nagrodzić Grzegorza Bochenka, który otrzymał pralkę i suszarkę do ubrań marki Siemens.
Siemens FreshLook to fascynujący projekt, w którym udział może wziąć każda, interesująca  się modą osoba. Gorąco zachęcamy wszystkich pasjonatów stylu do podzielenia się swoją interpretacją najnowszych trendów w kolejnej edycji konkursu, która odbędzie się już jesienią – podsumowała finał wiosennej edycji Karolina Malinowska, redaktor naczelna e-magazynu Siemens FreshLook
Siemens FreshLook to kontynuacja rozpoczętej w 2011 roku modowej inicjatywy marki Siemens AGD. Projekt kierowany jest do wszystkich pasjonatów mody, stylizacji oraz osób lubiących być na czasie z najnowszymi trendami. Idea kampanii bazuje na znanych już internautom zasadach: organizacji konkursu na najlepsze stylizacje oraz współtworzenie modowego e-magazynu. Zwieńczeniem akcji były finałowe zakupy z Karoliną Malinowską, której towarzyszyli Maciej Zień i Anna Wendzikowska.
 


Poniżej fotorelacja z finału konkursu Siemens FreshLook:

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48