ONS

Karolina Malinowska pokazała zdjęcie z Kubą Wesołowskim. Co ich łączy?

ONS

Karolina Malinowska i Olivier Janiak to jedna z najbardziej wzorowych par w polskim show-biznesie. Kuba Wesołowski i jego żona Agnieszka Wesołowska też starają się budować wizerunek pary idealnej. Zarówno jedni, jak i drudzy wzbudzają niemałe zainteresowanie mediów i fanów. Na instagramowym profilu Malinowskiej właśnie pojawiło się jej wspólne zdjęcie z Wesołowskim. O co chodzi? Zobacz też: Malinowska i Janiak tworzą przykładną parę. Karolina pokazała jak spędzają razem czas

Na fotografii widzimy pół twarzy Karoliny i pół Kuby. Z opisu możemy się dowiedzieć, że ich drugie połówki właśnie wyjechały, a Malinowska i Wesołowski spotkali się na stopie przyjacielskiej, by umilić sobie czas rozłąki z ukochanymi osobami. Pod zdjęciem oznaczono także Agnieszkę i Oliviera z tęsknym pytaniem, gdzie są.

#nibyrazem #nibypopołowie #jaktoprzyjaciele #połówekbrakuje #naszych #cobykompletniebyło - napisała Karolina Malinowska.

Urocze? :)

Zobacz na Polki.pl: Karolina Malinowska: macierzyństwo zamknęło jej drogę do kariery?

 

 

 

#nibyrazem #nibypopołowie #jaktoprzyjaciele #połówekbrakuje #naszych #cobykompletniebyło @szczureczek @olivierjaniak #gdziewy?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Malinowska (@karolamalina)

 

 

 

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37