Jan i Małgorzata z Rolnik szuka żony
Instagram

"Lekarze nie dawali gwarancji, że będę chodzić" Małgosia z "Rolnika" miała poważny wypadek! Jak wspomina dramatyczne wydarzenia?

Jan i Małgorzata z Rolnik szuka żony
Instagram

 

Małgosia z 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" opowiedziała o tragicznych wydarzeniach sprzed roku. Okazuje się, że tuż przed Bożym Narodzeniem w 2017 roku, kandydatka Jana miała poważny wypadek! Małgosia opublikowała swoje stare zdjęcie ze szpitala i przyznała, że lekarze nie dawali jej gwarancji, że kiedyś stanie na nogi! 

 

Małgosia z "Rolnik szuka żony" wspomina wypadek 

 

Kandydatka Jana publikuje na Instagramie coraz więcej swoich prywatnych zdjęć. Ostatnio pokazała fotkę sprzed roku i zdradziła, że zmagała się wówczas ze skutkami poważnego wypadku. Okazuje się, że dopiero przed rozpoczęciem nagrań piątej edycji "Rolnika" Małgosia przestała używać kul ortopedycznych. 

 

Dokładnie ROK TEMU ... bardzo poważne złamanie ... potem ciężka operacja ... lekarze nie dawali gwarancji że będę chodzić ... i Święta na białej sali ... mnóstwo łez i ból ... przed nagraniami dopiero odstawiłam kule ... WRACAJĄ DZIŚ WSPOMNIENIA ...- napisała na Instagramie.

 

Małgosia zapewnia jednak,  że teraz cieszy się życiem i docenia każdą chwilę. 

 

ale teraz triumfuję ... i jak tu nie cieszyć się życiem ... zdrowie jest ... teraz już mogę wszystko))) - zapewnia uczestniczka "Rolnik szuka żony 5".

 

Małgosia  z "Rolnik szuka żony" w komentarzach pod zdjęciem zdradziła, że do wypadku doszło podczas jazdy na... łyżwach.

 

Zobaczcie CAŁY wpis! 

 

Zobacz także: Małgosia z "Rolnik szuka żony" skomentowała zachowanie Jana. Padły mocne słowa!

 

Małgosia z "Rolnik szuka żony 5" wspomina wypadek sprzed roku.

 

 

Uczestniczka show TVP pokazała swoje zdjęcie ze szpitala.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cudowne, świadome siebie Babki /sorry brzmi nieskromnie ))) ale kochamy życie ))) @rolnikszukazonytvp

Post udostępniony przez Małgorzata Płaza (@plaza.malgorzata)

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37