Małgosia z "Rolnik szuka żony" i Paweł Borysewicz w eleganckich strojach

Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała twarz synka! Ryś jest bardziej podobny do mamy czy do taty?

Małgosia z "Rolnik szuka żony" i Paweł Borysewicz w eleganckich strojach

Małgorzata Borysewicz (wcześniej Sienkiewicz) z show "Rolnik szuka żony" wraz ze swoim mężem Pawłem niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko - synka Rysia. Chłopiec urodził się 27 lutego, a więc 3 miesiące temu. Do tej pory rolniczka chętnie pokazywała różne zdjęcia swojej pociechy, ale jeszcze nigdy nie zdecydowała się na pokazanie twarzy synka. Teraz postanowiła zrobić wyjątek! 

Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała synka

Małgosia Borysewicz wreszcie zdecydowała się pokazać światu swojego synka Rysia! Zarówno na jej profilu na Instagramie, jak i jej męża Pawła można zobaczyć urocze zdjęcie chłopca. Na fotografii Ryś smacznie śpi w wózku na świeżym powietrzu w ogrodzie. 

Ryś syn Małgosi z Rolnik szuka żony
Instagram

Wiele wskazuje na to, że Ryś to grzeczny chłopiec, który większość swojego czasu poświęca na sen. Niedawno Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała, że Ryś "pozwala" rodzicom nawet na randkowanie. Gdy para wybrała się do kawiarni, chłopiec również grzecznie spał w wózku.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Małgosia wyznała nam, że rola mamy do spełnienie jej marzeń. Rolniczka jest teraz bardzo szczęśliwa. 

Bycie mamą i szczęśliwą żoną było moim największym marzeniem. Mam wrażenie, że ten miesiąc to jakieś pięć minut - powiedziała Party.pl Małgosia. Jesteśmy szczęśliwi, że od jakiegoś czasu realizujemy swoje marzenia, mamy rodzinę, swoją przestrzeń. Wszystkiego uczymy się od podstaw, jesteśmy czasem niewyspani i zalatani, ale mimo to cieszymy się tym czasem, bo mamy swoje wsparcie - zakończyła.

 

Małgosia i Paweł są szczęśliwymi rodzicami

Małgosia z Rolnik Szuka Żony z Pawłem
Instagram
 

Małgosia spełnia się w roli mamy

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zdradziła, jaką jest mamą
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09