Małgosia z Rolnik szuka żony pokazała duży brzuszek
Facebook

Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak wraca do formy po ciąży! "Lekko nie jest"

Małgosia z Rolnik szuka żony pokazała duży brzuszek
Facebook

Małgosia Borysewicz pokazała, co robi, żeby zachwycać świetną figurą po ciąży! Jedna z najpopularniejszych bohaterek czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" zaledwie kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą. Synek rolniczki pojawił się na świecie dokładnie 27 lutego. Teraz, blisko trzy miesiące po narodzinach małego Rysia, Małgosia może pochwalić się naprawdę świetną figurą. Okazuje się, że szczupła sylwetka rolniczki to efekt ostrych ćwiczeń. Zobaczcie sami!

Małgosia z "Rolnik szuka żony" wraca do formy po ciąży

Małgosia Borysewicz już kilka tygodni po porodzie zachwycała świetną figurą, którą lubi podkreślać obcisłymi i bardzo kobiecymi stylizacjami. Teraz w swojej relacji na InstaStories rolniczka zdradziła, jak dba o formę po ciąży. 

Lekko nie jest - przyznała rolniczka.

Okazuje się, że Małgosia trenuje w domu i używa hula hop z funkcją podwójnego masażu. Rolniczka nie zdradziła, czy to dopiero początki jej treningów z hula hop czy ćwiczyła już wcześniej, ale jedno jest pewne, młoda mama już zachwyca świetną figurą. Ostatnio Małgosia opublikowała zdjęcia z chrzcin syna - na uroczystości pochwaliła się bardzo szczupłą sylwetką w odważnej kreacji.

Małgosia pokazała, jak dba o formę.

Małgosia z Rolnik szuka żony pokazała, jak wraca do formy po ciąży
Instagram

Młoda mama wraca do formy po ciąży.

Małgosia z Rolnik szuka żony w krótkiej spódnicy
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51