Małgosia Płaza z rolnika
instagram

Małgosia z "Rolnik szuka żony" 5 podjęła zaskakujące wyzwanie. Całkowicie zmienia swoje życie!

Małgosia Płaza z rolnika
instagram

Małgorzata Płaza jest jedną z uczestniczek piątej edycji "Rolnik szuka żony". Kobieta była kandydatką Jana, ale ich związek zakończył się dosyć nieoczekiwanie dla kobiety w finałowym odcinku programu. Po zakończeniu emisji Małgorzata zdecydowała się na drobne zmiany w swoim życiu i postawiła na modny ostatnio tzw. slowlife. Teraz poszła o krok dalej! Chce schudnąć 15 kilogramów i zamierza pracować nad sobą, aby móc w pełni cieszyć się życiem. Jak planuje tego dokonać?

Małgosia z "Rolnik szuka żony" planuje schudnąć 15 kilogramów!

Uczestniczka "Rolnika" opublikowała na Instagramie kilka zdjęć, w których wyznała, że zdecydowała się zmienić swoje życie. Małgorzata Płaza zdecydowała się na zmianę stylu odżywiania i chce schudnąć, aby odzyskać pełną sprawność fizyczną, którą utraciła po kontuzji. 

Być na szczycie to niesamowite uczucie Tęsknię za pieszymi wędrówkami, za wyższymi górami, niestety złamanie nogi kilka lat temu ogranicza moją sprawność w tym sporcie. Między innymi dlatego podjęłam wyzwanie -15kg/180 dni żeby jeszcze raz porządnie się wyrehabilitować. Zacząć od zera - najpierw płasko a potem wznosić się coraz wyżej - napisała Małgorzata Płaza z "Rolnik szuka żony".

Okazuje się, że to nie wszystko! Uczestniczka "Rolnika" zdecydowała się nie tylko zmienić styl odżywiania i zrezygnowała z mięsa, nabiału i słodyczy, ale postanowiła też popracować nad sobą. 

Jakiś czas temu dotarłam do przyczyny mojego problemu z nadwagą, która męczy mnie od kilkunastu lat. Przepracowałam ten problem i podświadome przekonanie, że moje ciało musi być w jakimś sensie większe żeby się bronić. Praca z psychiką jest kluczem do uzyskania i utrzymania prawidłowej sylwetki, wszyscy profesjonaliści są tego zdania bo inaczej żadne diety nie działają na długo, albo w ogóle ich nie realizujemy do końca. Chodzi o to żeby na stałe zmienić programy w naszej głowie - wyznaje kobieta na Instagramie.

Trzymamy kciuki za realizację wyzwania. Być może już niebawem Małgorzata Płaza pochwali się informacją, że cel został osiągnięty!

Zobacz także: Jakub z "Rolnik szuka żony" ma nową partnerkę! Pokazał romantyczne zdjęcia i wbił szpilę Ani

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pytacie jak zrealizuję swoje WYZWANIE -15kg/180 dni. Intuicyjnie opracowałam swój plan: 1) PRACA NAD UMYSŁEM Jakiś czas temu dotarłam do przyczyny mojego problemu z nadwagą, która męczy mnie od kilkunastu lat. Przepracowałam ten problem i podświadome przekonanie, że moje ciało musi być w jakimś sensie wieksze żeby się bronić. Praca z psychiką jest kluczem do uzyskania i utrzymania prawidłowej sylwetki, wszyscy profesjonaliści są tego zdania bo inaczej żadne diety nie działaja na długo, albo wogóle ich nie realizujemy do końca. Chodzi o to żeby na stałe zmienić programy w naszej głowie. 2) ODŻYWIANIE Podobno to 90 % sukcesu. Zauważyłam, że od pewnego czasu eliminuję z diety co mi nie służy. I tak odpadały po kolei: mięso, mleko, słodycze. Posiłki są znacznie mniejsze z dużą ilością warzyw i owocòw. Robię kilkugodzinne przerwy miedzy nimi i wtedy tylko dozwolona jest woda. Najważniejsze są jak najmniej przetworzone i własnej roboty produkty oraz przewaga warzyw i owoców. Jeżeli zaangażujemy się w pkt pierwszy to możemy sobie pozwolić np na loda, golonkę czy piwko albo domowe ciasto bo to będzie tylko jednorazowa akcja. Naprawdę, sprawdziłam na sobie. Najważniejsze żeby dieta była dla nas przyjemna, wynikała z wewnętrznego wyboru a nie z przymusu. Pamiętajcie że stres zabija każde zaangażowanie. 3) PRACA NAD CIAŁEM Tutaj raczej nie zniwelujemy kg ale wymodelujemy ładnie sylwetkę i pobudzimy ciało do spalania tego co w nadmiarze. Dlatego ważny jest regularny trening w zgodzie z naszymi możliwościami. Ja mam schorzenia kręgoslupa więc wybrałam godzinne chodzenie po parku i lesie ( zawsze pamiętam o rozgrzewce ) i nie obciążające ćwiczenia z jogi, rozciągania, aerobiku, trochę ciężarków na ramiona i barki - testowałam je na sobie od miesiecy i mam już swoj sztandarowy zestaw - od miesiąca się sprawdza idealnie. Najważniejsze żeby się przy tym zmeczyć ale przyjemnie. Raczej codziennie, tylko nie wszyskie dni intensywne bo musimy się zregenerować. Słucham swojego organizmu nie forsuję się. Moja metamorfoza w trakcie ma mi spawiać przyjemność i obietnicę sukcesu. NIEBAWEM SPRAWDZICIE NA MNIE CZY TO WSZYSTKO DZIAŁA 😆😆😆 . #żyjzdrowo #odchudzamsięmądrze

Post udostępniony przez Slowlife|Optymizm|Ekologia (@malgorzata_plaza)

W "Rolnik szuka żony" Małgorzata Płaza była kandydatką Jana. Rolnik ostatecznie zdecydował się zakończyć tę znajomość w finałowym odcinku  piątej edycji.

Małgosia i Jan, Małgorzata Płaza, Rolnik szuka żony
Instagram

Uczestniczka "Rolnika" zdecydowała się zmienić swój styl życia na zdecydowanie zdrowszy.

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43