Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zdradziła płeć dziecka! Będzie syn czy córka?

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" opublikowała w sieci nowy wpis, w którym zdradziła płeć drugiego dziecka! Rolniczka urodzi syna czy córkę? Małgosia rozwiała wszystkie wątpliwości w tej sprawie.  Małgosia Borysewicz w wyjątkowy sposób przekazała obserwatorom na Instagramie radosną wiadomość- składając życzenia urodzinowe swojemu mężowi zdradziła płeć maleństwa. Sprawdźcie, co napisała!

Małgosia Borysewicz urodzi syna czy córkę?

Pod koniec maja, dokładnie w Dzień Matki, Małgosia Borysewicz poinformowała swoich fanów, że spodziewa się drugiego dziecka. Rolniczka pochwaliła się wówczas zaokrąglonym brzuszkiem i przyznała, że wkrótce jej rodzina się powiększy. Od tamtej chwili z pewnością wszyscy fani Małgosi Borysewicz i jej męża Pawła zastanawiają się, jakiej płci będzie ich dziecko. Teraz była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" rozwiała wątpliwości i zdradziła, że... urodzi córkę! Małgosia opublikowała kilka zdjęć z mężem, złożyła mu życzenia urodzinowe i przy okazji przyznała, że czekają na narodziny dziewczynki.

Happy birthday Paweł ❤️ choć nasz wieczór miał wyglądać tak, jak na 1 zdjęciu, to natura nam trochę zmieniła plany, a raczej przesunęła, bo weekend przed nami i to sobie odbijemy. Dorwałam się do mężowego telefonu i choć dużo ostatnio na nim zdjęć z naszym synkiem, to mam też takie, które nastrój nam poprawiły🙂Paweł to optymista i choć czasem i takie dni jak dziś, ten optymizm trochę ostudziły, ale my naprawdę cieszymy się ze swojego normalnego, codziennego życia i ten optymizm staramy się Wam pokazać jak najczęściej❤️ 100 lat mężu! Ode mnie, Rysia i naszej Córeczki ❤️❤️❤️❤️❤️ Bo z tych optymistycznych wydarzeń cieszymy się najbardziej.To dla nas najcenniejsze! Ten rok będzie cudowny!- napisała na Instagramie. 

Internauci ruszyli z życzeniami dla Pawła i gratulacjami dla pary!

- Suuper,będzie dziewczynka!👑
- To coreczka jednak super będzie parka💞
- Wszystkiego najlepszego! Gratuluję córeczki! ❤️❤️
- Wszystkiego najlepszego dla męża 😘😘 gratuluję córeczki ❤️❤️- komentowali fani.

My również serdecznie gratulujemy! Myślicie, że Małgosia i Paweł wybiorą dla córeczki tradycyjne czy jednak nowoczesne imię?

Zobacz także: Widzieliście dietę Małgosi Borysewicz z "Rolnik szuka żony" w drugiej ciąży? Mogłaby jeść tylko to

Małgosia Borysewicz zdradziła płeć drugiego dziecka.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy birthday Paweł ❤️ choć nasz wieczór miał wyglądać tak, jak na 1 zdjęciu, to natura nam trochę zmieniła plany, a raczej przesunęła, bo weekend przed nami i to sobie odbijemy. Dorwałam się do mężowego telefonu i choć dużo ostatnio na nim zdjęć z naszym synkiem, to mam też takie, które nastrój nam poprawiły🙂Paweł to optymista i choć czasem i takie dni jak dziś, ten optymizm trochę ostudziły, ale my naprawdę cieszymy się ze swojego normalnego, codziennego życia i ten optymizm staramy się Wam pokazać jak najczęściej❤️ 100 lat mężu! Ode mnie, Rysia i naszej Córeczki ❤️❤️❤️❤️❤️ Bo z tych optymistycznych wydarzeń cieszymy się najbardziej.To dla nas najcenniejsze! Ten rok będzie cudowny!

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Rolniczka już wkrótce urodzi córeczkę!

Trendy lato 2020. Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" w modnej sukience. Identyczna jest na wyprzedaży w Zarze za 49 złotych
Instagram/Rolnik w szpilkach

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08