Małgorzata Borysewicz w seksownej stylizacji
Instagram

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" powiększyła usta? Tym wpisem rozwiała wątpliwości ciekawskich

Małgorzata Borysewicz w seksownej stylizacji
Instagram

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" postanowiła poprawić sobie usta? Ulubienica widzów z show TVP rozwiała wątpliwości fanów, na temat tego, czy korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Jaka jest prawda? Przy okazji opowiedziała, jak spędza czas podczas kwarantanny spowodowanej szybko rozprzestrzeniającym się koronawirusem. 

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" zdradziła nam sekret swojej idealnej figury! Robi to prawie codziennie

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" powiększyła usta? 

Małgosia z "Rolnik szuka żony" postanowiła nie pozostać obojętna na często pojawiające się pytania na temat jej ust. Uczestniczka show stanowczo zaprzeczyła doniesieniom o ich powiększeniu. Dodała również, że nawet nie miałaby możliwości, aby aktualnie zdecydować się na taki zabieg: 

Pytacie czy zrobiłam usta? Gdzie ja się pytam, jak paznokcia trzeba sobie teraz nawet samemu i włoski, tęsknie za odświeżeniem chłodnego blondu choć jest ok, w takich momentach doceniasz profesjonalizm fryzjera oraz jego kosmetyków, dzięki czemu masz trwałość koloru od 2 miesięcy ❤️

Dodatkowo podzieliła się z fanami tym, co u niej słychać podczas kwarantanny. Okazuje się, że Małgosia i jej rodzina, nie próżnują: 

Kwarantanna na wsi tydzień 2! Wszystkie tęsknimy za szybkim nalotem na miasto i okolice, w danej sytuacji pozostają nam spacery po malowniczej miejscowości, gdzie w ciszy łapiemy mroźne słońce☀️-6 dziś na Pdl. Od piątku brak listonosza, dokumenty wysyłamy przez e mail 😁i czekamy i czekamy na odbiór w chwili obecnej na poczcie. Patrząc się na Was, wszyscy gotujemy i pieczemy jak Masterchefy 😀Krokiety od siostry zrobiły nam wczoraj obiad.

Dodatkowo zdradziła, jak kwarantanne spędza jej mąż:

Mąż zdrowy dziękuję lekko zaspany🙂 

Mimo ograniczeń spowodowanych sytuacją z koronawirusem,  Małgosia nie traci pogody ducha!

Zobacz także: Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie sprzed lat. Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba!

Małgorzata Borysewicz odpowiedziała na często powtarzające się pytanie o to, czy powiększyła usta. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" zaprzeczyła tym samym ucinając spekulacje. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Przy okazji opowiedziała jak wygląda życie na kwarantannie w jej miejscowości. 

Małgorzata Borysewicz
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17