Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony
mat. prasowe

Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała wózek syna. Zobacz zdjęcie!

Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony
mat. prasowe

Małgosia z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" pokazała wózek swojego synka! Rolniczka została mamą pod koniec lutego. Małgosia urodziła 27 lutego, a radosne wiadomości przekazała swoim fanom na Instagramie. Kilka dni później była uczestniczka programu TVP pokazała zdjęcie z pierwszego spaceru z małym Rysiem. Niestety, wtedy internauci ostro skrytykowali młodą mamę za to, że jej syn podróżował w foteliku zamiast w normalnym wózku. Teraz Małgosia Borysewicz pokazała, jak wygląda pierwsza "bryka" jej syna!

Małgosia pochwaliła się wózkiem Rysia

Do tej pory nie wiedzieliśmy, jaki dokładnie wózek wybrała młoda mama. Wiedzieliśmy jedynie, że zdecydowała się na markę Mima. Teraz Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak wygląda pierwsza bryka małego Rysia. Synek rolniczki "wozi" się w wózku, którego elementy zostały wykonane ze skóry ekologicznej. Małgosia wybrała wózek w delikatnym szarym kolorze. Sama rolniczka w jednym z komentarzy przyznała, że jest nim zachwycona.

jest lekki i zwrotny na nasz teren super 😊- napisała na Instagramie.

Zobaczcie sami, jak wygląda wózek synka Małgosi Borysiewicz z "Rolnik szuka żony". Przypominamy, że za ten model w zestawie 3 w 1 (gondola, spacerówka i fotelik) trzeba zapłacić ok. 4,5 tysiąca złotych. 

Zobacz także: Pokoik dla dziecka Małgosi z "Rolnik szuka żony" jest śliczny. Spójrzcie tylko na te mebelki!

Małgosia z Rolnik szuka żony pokazała wózek syna.

Małgosia z Rolnik szuka żony pokazała wózek syna
Instagram

Rolniczka wybrała wózek marki Mima (screen bobowozki.com.pl).

Wózek Mima
screen bobowozki.com.pl

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17