Małgosia z Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" musi zmienić swoje nawyki. "Trochę się tego boję..."

Małgosia z Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Małgorzata Borysewicz i Paweł Borysewicz poznali się na planie programu "Rolnik szuka żony". Połączyła ich nie tylko miłość ale również zamiłowanie do rolnictwa. Aktualnie prowadzą prężnie działające gospodarstwo. Małgorzata zdradziła, że w związku nadchodzącym sezonem wiosenno-letnim będzie miała więcej obowiązków, w związku z czym musiała zmienić swoje dotychczasowe nawyki. Rolniczka ma jednak pewne obawy. Czego dotyczą? 

Zobacz także: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała długie nogi w seksownej stylizacji! I to kuszące spojrzenie!

Małgorzata Borysewicz o zmianie nawyków

Małgorzata Borysewicz wraz z mężem prowadzą gospodarstwo. Rolniczka musi tak zaplanować dzień, żeby pogodzić obowiązki zawodowe z tymi, które czekają na nią w domu. Postanowiła zacząć od wcześniejszego wstawania:

W tym tygodniu wstaję już od godz. 5:00. Obiecałam sobie, że będę wstawać wcześniej, żeby wcześniej przychodzić do domu. - zwierzyła się na Instastory.

Małgosia przyznała, że obawia się kalendarzowej wiosny, ponieważ wiąże się ona z dodatkowymi pracami, które będzie trzeba wykonać na gospodarstwie. Ukochana Pawła nie ukrywa, że lubi dłużej pospać i bardzo ciężko będzie jej się przestawić: 

No i trochę powiem Wam, że boję się początku sezonu, bo to że nie mamy zimy to wiadomo, ale w sezonie wiosenno-letnim będziemy mieć troszkę więcej zajęć i pracy. Powoli przestawiam się już ze snu zimowego. Ogólnie jestem takim "łakomczuchem snu" i niedobory senne mam od jakiegoś roku ale to nic.

Małgosia do tej pory idealnie godziła macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi, więc na pewno i tym razem uda jej się znaleźć idealne rozwiązanie na organizację dnia. Początki zawsze są trudne. 

Zobacz także: Rodzina Małgosi Borysewicz z "Rolnik szuka żony" znów się powiększyła! Jej mąż odbierał poród

Małgorzata Borysewicz postanowiła lepiej organizować swój dzień. Rozpoczęła o wcześniejszego wstawania, chociaż nie ukrywa, że obawia się sezonu wiosenno-letniego podczas którego będzie miała więcej obowiązków nie tylko w domu ale na gospodarstwie. 

Małgorzata Borysewicz pokazała dom
Instagram

Małgosia Borysewicz na co dzień zajmuje się nie tylko domem i wychowywaniem dziecka, ale również aktywnie pracuje na gospodarstwie. Jest bardzo zaangażowana. 

Małgosia z "Rolnik szuka żony" i Paweł Borysewicz w eleganckich strojach

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47