Małgosia z "Rolnik szuka żony" i Paweł Borysewicz w eleganckich strojach

Małgosia Borysewicz w "Rolnik szuka żony" zdradziła imię córki! Jest teraz bardzo popularne

Małgosia z "Rolnik szuka żony" i Paweł Borysewicz w eleganckich strojach

Już jest! Pierwszy wrześniowy odcinek "Rolnik szuka żony" za nami. Na początku Marta Manowska postanowiła sprawdzić, co słychać u byłych uczestników hitowego programu TVP. W odcinku mogliśmy zobaczyć, co dzieje się u Pawła i Małgosi Borysewiczów, którzy mają już syna i za jakiś czas powitają na świecie córkę. Małgosia na początku zastanawiała się nad dwoma imionami: Stefania i Marysia, jednak ostatecznie postawiła na zupełnie inne:

Te dwa lata były intensywne dla nas. Nie spodziewałam się takiego ogromu szczęścia w tak krótkim czasie. o Jest Paweł, jest Rysio (...) za chwilę będzie nasza córeczka Blaneczka - powiedziała w "Rolnik szuka żony".

Paweł dodał, że wychowywanie córki to jego zdaniem coś zupełnie innego niż wychowywanie syna. Czy boi się, że nie podoła? Okazuje się, że ma obawy, ale z pomocą Małgosi wszystko się uda:

Do dziewczyny trzeba inaczej, delikatniej, będzie trudniej. No zobaczymy! - powiedział Paweł.

Trzymamy kciuki za Pawła i Małgosię z "Rolnik szuka żony"! Czekamy na narodziny Blanki - i życzymy parze wszystkiego najlepszego!

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" opisuje trudny dzień, chodzi o jej syna! "Nie mogłam mu pomóc. To było straszne"

Jak widzicie, wybór ostatecznie padł na imię Blanka. Nam się bardzo podoba! A wam? Blanka to imię żeńskie wywodzące się od hiszpańskiej wersji francuskiego imienia Blanche lub z germańskiego blankus, blanchus - "biała". 

Rolnik szuka żony
Instagram

Parze serdecznie gratulujemy!

30. urodziny Małgosi Borysewicz
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43