polskie.jpg

Nasze modelki wciąż wiodą prym w świecie mody. Tym razem mamy na myśli 35-letnią Małgosię Belę i 18-letnią Dagę Ziober, które znalazły się w najnowszych kampaniach na sezon jesień-zima 2012/2013.

Bela wystąpiła w topless w zmysłowej kampanii reklamowej męskich perfum Dsquared2 o nazwie „Potion” w towarzystwie seksownego modela Diego Miguela. Na czarno-białych zdjęciach widoczne są jedynie plecy modelki, ale w jej przypadku to w zupełności wystarczy, aby zrobić piorunujące wrażenie. Kampania dla Herveya Nicholsa z udziałem Dagi Ziober jest zupełnie inna, ale równie udana. Modelka ubrana w kolorowe futra i płaszcze wygląda w niej niczym postać z kreskówek. Szczególną uwagę zwraca tu niepowtarzalnym makijażem oczu z doklejonymi brwiami i rzęsami. To naszym zdaniem jedna z najciekawszych kampanii tego sezonu.

Mimo różnicy wieku i doświadczenia (Daga Ziober jest wschodzącą gwiazdą modelingu, a Małgosia karierę zaczęła już w 1997 roku) obie są na topie i nic nie wskazuje, aby miało się to zmienić. Trzymamy za nie kciuki i z niecierpliwością czekamy na kolejne udane reklamy z ich udziałem.

Oto zdjęcia z ich najnowszych kampanii reklamowych na sezon jesień-zima 2012/2013: