Socha zakłada każdą kreację tylko raz

Małgorzata Socha jest od kilku sezonów jedną z najlepiej ubranych gwiazd w Polsce. Jej kreacje z czerwonych dywanów zawsze szeroko komentowane są przez znawców mody. Za każdym razem gdy aktorka pojawia się na jakiejś imprezie jest w stanie zaskoczyć wszystkich swoją stylizacją. Jednego wieczoru potrafi wyglądać jak milion dolarów w drogiej sukience, aby na drugi dzień wyglądać równie dobrze w jeansach i t-shircie.

Sądząc po tym, jak często Socha bryluje na salonach można dojść do wniosku, że gwiazda posiada olbrzymią garderobę, w której mieści wszystkie swoje sukienki, pary szpilek i mnóstwo dodatków. Jak się okazało aktorka w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że każdą rzecz zakłada na siebie tylko raz.

- Większość rzeczy noszę tylko raz i nie mam z tym problemu. Wszystkie rzeczy wypożyczam - powiedziała aktorka w wywiadzie dla "Studia Weekend".


Jak widać aktorka jest bardzo oszczędna i nie wydaje zbyt dużej fortuny na ubrania. W ten sposób więcej pieniędzy może inwestować w swoją posiadłość, do której już niedługo wprowadzi się ze swoim mężem.

Zobacz: Tak wygląda willa Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha jako ikona stylu:

Więcej na temat Małgorzata Socha