Małgorzata Socha BELIEVE DAMSKA BLK.jpg Małgosia Socha Martyna Wojciechowska Dorota Wellman
Małgorzata Socha
Mat. prasowe
1/8
Małgorzata Socha
Mat. prasowe

T-shirty z hasłami, motywującymi lub ideologicznymi tekstami są już hitem od kilku sezonów. Wróciły w wielkim stylu dzięki pokazowi Diora - dom mody zachęcał wtedy, żeby wszyscy zostali feministami "We should be feminists". To oczywiście nie było jedyne hasło, które pojawiło się na t-shirtach domu mody, ale z pewnością było jednym z najczęściej podrabianych. Nie trzeba było także długo czekać, żeby popularne sieciówki podłapały ten trend. Jedną z gwiazd, która stawiała na bluzki z hasłami była Edyta Górniak! Teraz z kolei do grona miłośniczek prostych t-shirtów z przesłaniem dołączyła Małgorzata Socha. Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, skąd jest jej t-shirt i w jakiej cenie można go kupić. A także dowiedzcie się... kto jeszcze nosi ten model!

 

Zobacz: Girl Power! Feministyczne hasła na T-shirtach to hit! Nawet Edyta Górniak je pokochała. Gdzie kupić podobne bluzki? SHOPPING

2/8
BELIEVE DAMSKA BLK.jpg
Mat. prasowe

Okazuje się, że basicowy t-shirt pochodzi z kolekcji Łukasza Jemioła. Bluzka z hasłem "Believe in your power" kosztuje 249 zł i można ją nosić do wszystkiego - zarówno do dżinsów, jak i eleganckich spodni czy sukienek. 

 

Zobacz: Małgorzata Socha pierwszy raz pokazała synka! To najsłodsze zdjęcie, jakie dziś zobaczycie

3/8
Małgosia Socha
Mat. prasowe

Nic dziwnego, że w kolekcji Jemioła znalazł się prosty t-shirt z przesłaniem. Projektant ceni funkcjonalność i prostotę ubrań, dlatego takie fasony tworzy.

 

Moda to dla mnie również funkcjonalność. Cenię wygodę. Polki mają niezwykłą umiejętność łączenia różnych elementów garderoby w taki sposób, że wyglądają stylowo i zakładają rzeczy, w których czują się dobrze" - twierdzi Łukasz Jemioł. "Jednak nie lubię banału i dlatego za każdym razem, kiedy projektuję ubrania z linii basic staram się, żeby było w nich coś wyjątkowego, wyróżniającego. Tym razem padło na napis, ponieważ wierzę, że słowa mają moc - powiedział Łukasz Jemioł.

 

Zobacz: "Czy można wyglądać gorzej?" Małgosia Socha publikuje na Instagramie swoje kolejne zdjęcie! 

4/8
Martyna Wojciechowska
Mat. prasowe

Bluzki Łukasza Jemioła noszą też takie gwiazdy, jak: Martyna Wojciechowska, Dorota Wellman, Mariusz Czerkawski.

 

Zobacz: Tak Małgorzata Socha odpoczywa po porodzie! Czy wróciła już do formy?

5/8
Dorota Wellman
Mat. prasowe

Bluzki z tej kolekcji można kupić w różnych kolorach - bieli, czerni czy szarości, a także z różnymi dekoltami - okrągłymi lub w kształcie litery "V". Podobają się Wam?

 

Zobacz: Małgosia Socha pokazała swoje pierwsze zdjęcie po porodzie! Widać na nim coś więcej...

6/8
Hanna Lis
Mat. prasowe
7/8
Karolina Ferenstein
Mat. prasowe
8/8
Mariusz Czerkawski
Mat. prasowe
Więcej na temat Małgorzata Socha