Małgorzata Socha

Małgorzata Socha w ogniu krytyki za reklamowanie peelingu do ciała za... 700 zł!

Małgorzata Socha

Bluzki, sukienki, samochody, książki kucharskie czy preparaty na porost włosów. Celebryci za odpowiednią stawkę są w stanie zareklamować naprawdę wszystko, nie patrząc przy tym, ile dany produkt kosztuje. Internauci zwracają jednak uwagę na ceny, ponieważ nie każdy może pozwolić sobie na stylizację za 4,5 tysiąca złotych. Małgorzata Socha najprawdopodobniej nie spojrzała jednak na kwotę najnowszego produktu, który zareklamowała u siebie na Instagramie. Fani gwiazdy nie pozostawili na niej suchej nitki... 

Zobaczcie za co została skrytykowana Małgosia Socha. Internauci mieli rację?

Małgorzata Socha skrytykowana za reklamę drogiego kosmetyku

Małgorzata Socha to jedna z sympatyczniejszych aktorek w kraju. Matka trójki dzieci ceniona jest za naturalność, odpowiednie stroje i zachowanie, a także brak sporów z innymi gwiazdami. Socha cieszy się sporą popularnością na Instagramie. W sieci obserwuje ją blisko 700 tysięcy osób, a zdjęcia, które umieszcza rzadko kiedy są źle odbierane. 

Niestety, ostatni post uruchomił lawinę nieprzyjemnych komentarzy w stronę aktorki. A wszystko przez cenę polecanego przez Małgorzatę kremu.

Nurt #bodypositive jest Wam bliski? Mi tak! Akceptujmy swoje ciało i doceniajmy naturalność 💆🏻‍♀️💆🏻‍♀️💆🏻‍♀️ (...) - brzmi początek wpisu Małgosi.

Zobacz także: Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciem synka. Tak dużo jeszcze nigdy nie pokazała!

Dalej gwiazda serialu "Przyjaciółek" poleciła fanom peeling do ciała, którego cena spadnie o 50 proc., jeśli kupi się go w ciągu najbliższych 24 godzin. 

- Mimo 50% rabatu cena 699zł powala na kolana

- Za ułamek tej ceny mogę kupić osobno sól morską, olej kokosowy i jojoba i zrobić peeling sama 😜😜😜

- Nie ma to jak liczyć sobie 85 zł za dostawę DHL. Chyba lekkie przegięcie. Najwidoczniej pobierają sobie część kasy która rzekomo jest kosztem dostawy. Większość firm za zakupy powyżej 80 zł ma darmowe dostawy A tutaj płacisz 400 zł i to jeszcze po promocji -50 % A dostawa 85 zł. Śmiech na sali.

Małgorzata reklamując kosmetyk rozebrała się i pozowała do zdjęcia pod prysznicem. To też nie uszło uwadze jej fanom.

W pełnym makijażu pod prysznic,śmiech wszystkie my wchodzimy w pelnej tapecie lol😂😂😂 - napisała jedna z obserwatorek.

Pod zdjęciem pojawiły się również komentarze chwalące urodę Małgosi. Niemniej jednak więcej było tych negatywnych niż pozytywnych. Czy gwiazda powinna bardziej uważać na produkty, które reklamuje? A może cena 700 złotych za kosmetyczny produkt jest w porządku? Oceńcie sami i koniecznie napiszcie w komentarzu, co o tym myślicie.

Małgosia Socha jest bardzo aktywna w social mediach

 

Więcej na temat Małgorzata Socha
Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12