Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Małgorzata Socha
ONS
Newsy

Małgorzata Socha w modnym kombinezonie na premierze w Teatrze 6. Piętro


Małgorzata Socha pojawiła się na premierze sztuki "Słoneczni Chłopcy" Neila Simona, w warszawskim Teatrze 6. Piętro. Aktorka, jak na nią przystało wyglądała bez zarzutów. Małgorzata Socha tym razem na czrwony dywan wybrała modny jesienią i zimą 2013/2014 kombinezon. Jej ozdobiony był wycinanką w kontrastującym z resztą kolorze.

Zobaczcie więcej stylizacji Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha swój look uzupełniła szarościami na oczach, matową pomadką i delikatnymi dodatkami. A w tym masywnym pierścieniem Tous i torebką na łańcuszku. Całość oceniamy bardzo pozytywnie!

Zobaczcie więcej zdjęć z premiery w Teatrze 6. Piętro:

Michał Żebrowski narzeka na zarobki. Ile zarabia Michał Żebrowski? Teatr 6. Piętro lokalizacja
ONS
Newsy
Żebrowski narzeka na zarobki: Daleko mi do satysfakcji
Michał wyżalił się w luksusowym miesięczniku

W spektaklach wystawianych w teatrze Michała Żebrowskiego pojawia się prawdziwa elita gwiazd - Małgorzata Socha, Anna Dereszowska, Kuba Wojewódzki, Barbara Kurdej-Szatan i wiele innych. Wydawać się może że Tetar 6. PIętro również z racji idealnej lokalizacji (ma siedzibę w Pałacu Kultury i Nauki) finansowo pokrywa wszystkie wymagania aktora. Tymczasem jest zupełnie inaczej. W rozmowie z miesięcznikiem "Forbes" Żebrowski podsumował ostatni rok działalności Teatru 6. Piętro, i trochę ponarzekał: - Udało mi się to, co zaplanowaliśmy, ale finansowo daleko mi do satysfakcji . Gdybyśmy mieli kolejne sceny, moglibyśmy grać znacznie więcej. Głównie inne gatunki. To, że nie mamy nowej sali, bardzo nas ogranicza . Żebrowski w dalszej rozmowie mówi wprost, że teatr powinien być biznesem, bo jego istotą zawsze było pokazanie przedsięwzięcia jak największej liczbie ludzi. Ostatnio na podobną nostalgię pokusiła się Małgorzata Kożuchowska . Zobacz: "Pracy poświęciłam bardzo dużo czasu, a się nie zwróciło" Gwiazdy w teatrze Michała Żebrowskiego na premierze spektaklu:

Małgorzata Socha ma coraz więcej pracy
ONS
Newsy
Krótka przerwa w karierze Sochy. Długo nie nacieszy się czasem z rodziną
Aktorka znów rozstanie się z Zosią

Ostatnio media obiegła informacja o tym, że Małgorzata Socha planuje zniknąć z salonów. Nadmiar pracy sprawił, że gwiazda miała coraz mniej czasu dla swoich bliskich - męża Krzysztofa i córki Zosi. Aktorka umiejętnie jednak połączyła pracę z życiem prywatnym tak, żeby nikt nie ucierpiał na jej częstej nieobecności w domu. Przypomnijmy:  Socha miała zniknąć z salonów. Postanowiła skomentować plotki Niestety, sielanka nie będzie trwać wiecznie. Choć ostatnie tygodnie gwiazda spędzała głównie z bliskimi, już w grudniu czeka ją masa obowiązków. Małgorzata wraca na plan kolejnej serii "Przyjaciółek", szykuje się do świątecznej kampanii dla marki biżuteryjnej, której jest ambasadorką oraz premiery nowej sztuki "Polityka" w Teatrze 6. Piętro . Jak więc pogodzi tak dużą ilość pracy z wychowywaniem Zosi? Znając Sochę, jesteśmy pewni, że znakomicie. Zobacz:  Socha pokazała się w krótkich czarnych włosach. Tak wyglądała dziś w DDTVN Małgorzata Socha na imprezie zegarków:

Małgorzata Socha opowiada o ciąży
ONS
Newsy
Znamy termin porodu Sochy! Kiedy wraca do pracy?
Gwiazda stawia na pracę

W show-biznesie istne baby boom, ale jego zdecydowaną królową jest Małgorzata Socha . Aktorka regularnie pojawia się na wydarzeniach, gdzie podkreśla swój pięknie zaokrąglony ciążowy brzuszek, a tym samym wzbudza spore zainteresowanie mediów. Z tej okazji magazyn "Party" sprawdził, kiedy gwiazda urodzi swoje pierwsze dziecko i ile potrwa jej urlop macierzyński. Zobacz: Socha z mężem na gali "Glamour" Okazuje się, że poród Sochy odbędzie się w sierpniu, a do pracy aktorka wróci trzy miesiące później. - Od listopada Małgosia jest gotowa ponownie pojawić się na planie filmowym i w teatrze - zdradza menadżer Sochy, Paweł Bieńkowski . Aktorka wróci na plan "Na Wspólnej" oraz do Teatru 6. piętro, a także do "Przyjaciółek". Kto nie może się doczekać? Więcej na temat ciąży i porodu Małgorzaty Sochy przeczytasz w nowym "Party". Już w sklepach.  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner